Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A túlzott meleg idő okozhatja?

A túlzott meleg idő okozhatja?

Figyelt kérdés
A vérnyomásom 100/68/100. Egész nap csak aludnék. Nem bírok enni semmit. Egyszer melegem van másszor fázom. A fejem szétmegy. Ha sokáig állok akkor kezd minden elsötétülni. Mi tévő legyek?

2013. aug. 5. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Az alacsony vérnyomás az lehet a melegtől, most nekem is sokkal alacsonyabb és a pulzusom több, de étvágyam van és nem fázom, csak melegem van. Ha ráz a hideg és fáj a fejed, szédülsz, akkor elvileg lehet egy napszúrásod is, vagy elkaphattál valamilyen vírust.

Szerintem látogasd meg a háziorvosodat.

2013. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.Mennyit mozogtál és most mennyit mozogsz?

2.Szoktál kávézni,kólázni,energiaitalozni?

3.Ezek a rosszullétek hirtelen jönnek/jöttek?Vagy folyamatosan állnak fent már napok óta?


-Ha a vérnyomáson 100 alá csökken,akkor ezt kórosan alacsony vérnyomásnak nevezzük.Ezekután szükséges elmenned orvoshoz,majd ő ad tanácsot.

-Ha nagyon nem akarsz dokihoz menni,akkor szép lassan kezdj el többet mozogni,esetleg néhanapján kávzni vagy kevés kólát inni!Viszont rászokni ne engedd magad.

-A cukor pótlása is fontos,mert valószínűleg a vércukrod is csökkenhet.A reggeli evés is nagyon fontos.

2013. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sokat mozgok. Nehéz fizikai munkát is végzek. Ott is nagyon meleg van. Ma reggel kezdődött. Nem kávézom mert attól még àlmosabb szoktam lenni.
2013. aug. 5. 16:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Hőpangásod is lehet, menj el az orvoshoz.
2013. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!