Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Heves szívdobogás! Mi okozhatja?

Heves szívdobogás! Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Pár hete tart már, hogy amikor lefekszem aludni, akkor mindig úgy érzem, mintha a szívem majd kiugrana a helyéről, mert olyan gyorsan ver. Párszor megmértem utána a vérnyomásom, de normális volt, a pulzusom is 70-80 között szokott lenni. De amikor felkelek, akkor mintha csillapodna.

Amúgy amikor reggelente felkelek, akkor meg pont ellenkező a helyzet. Olyan nehezen térek magamhoz. Ha hirtelen kelek fel, akkor minden elsötétül pár percre, megszédülök és olyan, mintha elájulnék. Szóval felkelés előtt muszáj 1-2 percet ülnöm az ágyon.

Szerintetek ez mi lehet? Mi okozhatja és mit tehetnék ellene? Már megszoktam, annyira nem zavar, de néha idegesítő... Ezzel el kéne mennem orvoshoz?



2013. júl. 30. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok kávé?Stressz?

Én tuti elmennék orvoshoz.

2013. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Napi 1x iszok tejes kávét.

18 vagyok és elég sokat stresszelek a suli miatt, de most hogy nincs teljesen nyugodt vagyok. Úgyhogy tuti, hogy stressz nem okozhatja.

Várok még 2-3 napot és ha nem múlik, akkor elmegyek orvoshoz.

2013. júl. 30. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!