Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3 napja iszonyúan lüktet a...

3 napja iszonyúan lüktet a fejem, soha nem fájt még ennyire. A kevés folyadékivás miatt lehet ez? BŐVEBB LENT

Figyelt kérdés

4 napja voltunk bulizni, keveset aludtunk és ittunk is, aztán hazajöttünk és jól kialudtam magam, de nem igazán ittam. Ma 3.napja hogy egész nap fáj a fejem, alig tudok elaludni a fájdalomtól.


Tegnap pl 2kor keltem és 4ig nem ittam semmit. Előtte való nap sem ittam csak kb fél liter vizet. Lehet ez a gond?


Vitaminhiány is lehet? Visszagondolva, már 2-3 hete nem eszek gyümölcsöt/zöldséget..


Tegnap óta sokat iszom, és telitankoltam magam finom gyümölcsökkel, de még mindig nagyon fáj a fejem..


Ez lehet a gond? Mikor fog enyhülni?

Fejfájáscsillapítót is vettem be de nem segített...



2013. aug. 7. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ittál eleget,az napokig kihat.


2-3 napig próbálj napi 3 (ha napon vagy több) liter vizet inni,és jó lesz.

Vizet,szénsavmenteset,ne kólát.

És egyél normálisan,1-2 nap és jó lesz.


És tanuld meg,ezt azzal tudodelkerülni ha rengeteget iszol már a buliból hazaérve is.

2013. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!