Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehet az, hogy iszonyúan...

Hogy lehet az, hogy iszonyúan fázós vagyok? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Míg mások egy szál pólóba 1 nadrágban jól érzik magukat, én addig két nadrágban 3 rétegben+ kabátban majd megfagyok :(((( nem tudom mi lesz így télen. :((
2011. okt. 10. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Régebben én is ilyen voltam, de megpróbáltam valahogy "szoktatni" magam ahhoz, hogy ne öltözzek be annyira, mert állítólag az sem jó.
2011. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak, hogy én is majd' megfagyok. Ami nálam bevált, az a forró (nem ritkán chilis vagy gyömbéres) tea, meg néha felállok az asztaltól, és mozgok egy kicsit. Bár sokat ülök, és a kezem is fázik, de nem húzhatok rá kesztyűt, mert úgy nem tudok rajzolni.


Odakint én is nagyon fázom, és rettegek is a téltől. Ráadásul, ha jól felöltözöm, sok pulcsi, meg két nadrág, meg se bírok mozdulni, és nem vagyok egy nőies látvány.

2011. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

olvastam régebben, hogy ez a gyerekkori kondicionálás oka. engem pl nagyon féltettek, gyerekkoromban simán felfűtötték a szobát 25 fokra, hogy meg ne fázzak.


iszonyat fázós lettem. ez nyáron előny, télen hátrány.

2011. okt. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!