Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez normalis a melegben?

Ez normalis a melegben?

Figyelt kérdés
Miota bejott ez a nagy meleg olyan furcsan erzem magam. Egesz nap bagyadt, faradt vagyok es ugy erzem magam, mintha alomvilagba lennek. Semmihez nincs kedvem es energiam. Szedulni is szoktam es neha a fejem is megfajdul. Ez mind lehet a nagy melegtol?
2013. aug. 7. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen.
2013. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális, de szedd össze magad. Igyál sokat, hűsítsd magad, pihenj, keveset legyél napon.
2013. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben van? A nagy meleg erősen leviheti és attól is lehetnek ilyen tünetek,
2013. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nemtudom milyen a vernyomasom. Es itthon megmerni se tudjuk.

de komolyan most vagyok ott, hogy mar nem birom. Az elobb anya rakerdezett, hogy 'mi van ma veled?' ettol meg mar be is panikoltam, hogy mi bajom. Hiszen mar neki is feltunt es most meg rosszabb. Az ilyeszt meg a legjobban, hogy ugy erzem mintha almodnek es nem birom megcsinalni azokat a dolgokat, amiket maskor siman megbirnek. Meg, ha valaki kerdez valamit csak nyugosen valaszolok, mert mashogy nem birok es ahh ez olyan rossz.

2013. aug. 7. 15:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Megijedtem*
2013. aug. 7. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg! A melegtől lehet ilyen.Ahogy már írták melegben kitágulnak az erek,illetve a több folyadékvesztés miatt leesik a vérnyomás. Ha pánikolsz csak rontasz az állapotodon! Igyál nagyon sokat(3-4)liter és nyugodj meg,nem lesz semmi bajod!
2013. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, ő majd megméri a vérnyomásod.
2013. aug. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!