Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális dolog az, hogy...

Normális dolog az, hogy megdagadnak az ujjaim, néha még a tenyerem is kicsit, ha melegben alszom?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, de ez már gyerekkkorom óta így van. Nem állandóan, de elég gyakran előfordul. És kb egy óra alatt el is múlik, miután felkelek. Mi okozza ezt? Ötletek? Mert eddig mindenki csak legyintett rá, akinek meséltem.
2012. máj. 7. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ödéma okozza. Lehet genetika is. Menj el kivizsgálásra! Nézess egy szívultrahangot is. Fogyassz vízhajtó hatású teát /pld.csalán/. Én a Cardianax nevű gombát használom. Ez a Varga féle gyógygomba kivonatok közül egy gyógynövényes gomba. Nekem mivel nem vagyok súlyosan szívbeteg nagyon jól használ és nem kell vízhajtót sem szednem.
2012. máj. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!