Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mandulamutetnel (pici gyerek)...

Mandulamutetnel (pici gyerek) gyakoriak az olyan problemak amikbol nagy baj lehet? Mia tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Tehat beavatkozaskor gyakran merulnek fel komplikaciok? vagy lehet belole valami nagyobb problema? Pl amire gondolni se merek? A 7 eves kishugomat nemsokara mutik nagyon aggodok miatta. Tapasztalatok? Ha jo ha rossz legyszi irjatok mert megorulok.
2009. okt. 26. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne félj, semmi probléma nem lesz, ez egy rutinműtét. Semmiféle komplikáció nincs. Nekem 6 éves koromban vették ki a mandulámat, semmi problémára, kellemetlenségre nem emlékszem ezzel kapcsolatosan. Viszont szinte sohasem voltam beteg azután.
2009. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mint minden műtéti beavatkozásnak, ennek is lehetnek komlikációi és szövődményei. A műtétet követően leginkább a bevérzés léphet fel, ez azonnali beavatkozást igényel, ezért kell néhány napot a kórházban maradni. (Ez sajnos még otthon is előfordulhat pár nap után is. Csak tudni kell róla, hogyha ilyen előfordulna, akkor azonnal mentőt kell hívni. )
2009. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miutan az elso valasznal total megnyugodtam, a masodiknal total ketsegbeestem. De hasznos volt mindketto nagyon szepen koszonom!!! Drukkoljatok h ne legyen semmi baj. Kedden lesz a mutet. Koszi megegyszer.
2009. okt. 29. 16:23
 4/4 anonim ***** válasza:

(Első válaszoló vagyok)


Drukkolok nektek! Nem csak nekem volt egyébként mandulaműtétem, hanem a családtagok, ismerősök között is jónéhány akad, aki átesett rajta (gyerek is, felnőtt is). Soha, egyiküknél sem történt semmi komplikáció.

2009. okt. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!