Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak lehet hogy...

Mit csináljak lehet hogy simán csak az új környezettől van? Vagy a sok stresszelés?

Figyelt kérdés

Nagyon fázós lettem és mindig hidegek a végtagjaim radiátorra kell tennem hogy végre felmelelegedjenek.

Néha néha szédülök.

Sokszor fáj a fejem.

És eddig sosá fájt a hasam menzesz elöt most meg igen.

Hulla fáradt szoktam lenni bármennyit alszom.

Rossz a közérzetem.

Fiatal vagyok de nagyon sokat gondolkozom olyanokan amin nem kéne pl.:Mért esnek szét családok vagy Mért lesz anorexiás valaki stb. stb. a világ dolgairól.

Tanácstalan vagyok.


2009. okt. 26. 19:06
 1/6 anonim válasza:
nekem is ilyen gondjaim vannak.Én voltam pszihológusnál.Azt mondta a stressztől van.
2010. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A stressz szűkíti az ereket, tehát vérkeringési zavarokat produkál. Attól fáj a fejed, és fáradékony is vagy. Szedjél MagneB6 vitamint. + Supradyn F vitamint, meglásd csodákat művel. Ezeket nekem szakorvosok ajánlották.
2010. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fázás, fejfájás, szédülés alacsony vérnyomástól is lehet. Mozogj sokat és igyál eleget, az segíthet!
2010. jan. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!a tünetekből amit leírtál a hirtelen gondolkodásmód változás állandó levertség rossz közérzet..tudom hihetetlenűl fog hangzani, de nem kizárt, hogy szellem kapcsolódott hozzád az tud ilyen tüneteket okozni, hiába szedsz bármit sajna nem igazán fog segíteni(ezt majd tapasztalni is fogod)ha így van keress meg, meglehet oldani a problémát.
2010. jan. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Remélem nem vetted figyelembe azt a "szellemes" hozzászólást.Gratulálok neki!

Alacsony vérnyomás,kevés mozgás,dohányzás,kevés folyadék ezek mind okozhatják.Csatlakoznák a vitaminok ajánlásához is.

2010. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Stressz. Pihenj!
2010. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!