Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem öltöztem túl ma?

Nem öltöztem túl ma?

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy hűvös lesz, ami így is van. Kb. 14-15 fok volt reggel. Egy vászon nadrágot vettem fel, alá vékony harisnyával, trikót, pólót és egy pulóvert. Nem sok ez?

2013. aug. 14. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát 14 fokban nem, de vedd figyelembe, hogy napközben 25-29 fokot mondtak mára, szóval jó, ha le tudod majd venni a harisnyádat, a trikót és a pulcsit. És még így is meleged lesz.
2013. aug. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De.

Én nadrág alá télen sem veszek harisnyát. (Vagy csak zokni méretű harisnya volt?) Én egy spagettipántos pólóban vagyok, vékony pulcsit hoztam, de már a villamoson lerohadt rólam reggel 8-kor.

Hosszú lennadrágban jöttem, de már megbántam, elég lett volna halásznadrág. A zoknimat már levettem, csak papucsban vagyok.

2013. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a harisnya nagyon tulzás volt. AZért 22 fok körül elsz anpközben, gondolom otthon sem üolsz harisnyában , mert ez a 22 fok a normális szoba hömérséklet. A pulcsi simán elfér, de a harisnya túlzás.
2013. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!