Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 34 éves vagyok, de 18-nak...

34 éves vagyok, de 18-nak nézek ki. Eddig nem öltöztem fiatalosan, de le szeretném totálisan cserélni a ruhatáramat, szeretnék megújulni mind frizura, mind pedig öltözködés szempontjából?

Figyelt kérdés

Aki nem ismer az nem hiszi el hogy 34 vagyok,mindenki 17-18-nak néz.Mondjuk én sem érzem magamat többnek,és a beszédhangom is egy tizenévesé.

Szeretnék tökéletesen úgy kinézni mint egy 17-18 éves tinisrác.

Ötleteket kérek mind hajviselet,mind öltözködés szempontjából.Magas,vékony srác vagyok.

Tehát szeretnék úgy kinézni mint egy 17-18 éves srác,miután mindenki tininek néz.



Köszi a válaszokat

Ja a hajam félhossz,sűrű,fekete.

Ki segít nekem?



2011. okt. 24. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Képet esetleg nem tudsz mutatni?
2011. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát egyelőre nem szeretném felfedni magamat.Álltalánosságban kérdeztem a dolgokat,köszi a megértést.
2011. okt. 24. 23:12
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
hát elösször el akartalak küldeni, mivel sárgultam..de aztán olvastam h fiú vagy, és ez így már annyira nem előnyös, hacsak nem buksz a tinicsajokra...bár gondolom ki ne bukna..szal hajrá..amúgy googlizd meg, vagy nézz tinisztárokról youtubevideókat^^ az segíteni fog;)
2011. okt. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szar lehet,hogy még egy sört sem tudsz venni: )
2011. okt. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

nem semmi, egy képet megnéznék én is azért


nadrágnak egyértelmű hogy farmer minden fiatal abban jár, hozzá egy deszkás cipő ha színes az se baj, a felső az meg rengeteg féle lehet

2011. okt. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Privátban azért küldhetnél egy képet! Én segítenék! Szóval linkelek neked ruhákat+hajviseleteket :)


Felsőrészek: [link]

[link]

[link]

[link]

Pólók közül nekem ezek tetszenek!


Ingek: [link]

[link]


Pulóverek:


[link]

[link]


Farmer:


[link]


Cipő:

[link]


Haj:

[link]



Hát én összeszedegettem neked amit tudtam :D Én 18 éves lány vagyok, de ha pasi lennék tuti jól fel tudnék öltözködni, és amúgy pasin is az ilyesmi stílus tetszik! Remélem segítettem egy picit!

2011. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nagyonszépen köszi mindenkinek a segítséget,és az ötleteket.

Amennyiben vannak még ötletek és javaslatok azt szívesen fogadom :)))

2011. okt. 25. 13:26
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

hát figyelj. bemész egy newyorkerbe ott csak fiatalos cuccokat találsz. a cipő meg ilyesmik:

[link]

2011. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Köszi szépen :)))


Minden tanácsot,ötletet továbbra is nagyon szívesen,és köszönettel elfogadok.

2011. okt. 26. 12:49
 10/13 anonim ***** válasza:
9%

Ha magas vékony vagy, akkor a feszülősebb csőnadrágok is nagyon jól állnak. De a fenekeden is feszüljön, és ne lógjon, mert az nem előnyös senkinek sem. Inkább picit bevágjon, minthogy lógjon! Nagyon szexi tud lenni pasin egy végig tapadós nadrág. :)


Barátom is magas és vékony, nagyon fiatalos 27 évesen. Ő női csőnacikat hord, mert azoknak sztreccses az anyaga, ezért sokkal jobban rásimul, sokkal jobban kiadja a popsiját, és az egész alakját, és sokkal kényelmesebb is hordani.

27N

2011. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!