Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti már, ájultatok el?

Ti már, ájultatok el?

Figyelt kérdés
Mijen érzés? Egyszer osztitarsam elajult. En hogy tudnek konnyeden?

2013. aug. 14. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, ájultam el. Miért akarnál elájulni? Minden, csak nem kellemes.

Szédültem, alig hallottam, majd a nagy semmi. Utána már csak arra emlékszem, hogy ráznak, hogy ébredjek fel és a földön vagyok.

2013. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek,minden csak nem kellemes!!Ne csináld ezt!Tudod milyen rossz,arra "ébredni" hogy 4 mentős körülöttem..+ a bámészkodók! majd aztán jön a sajnálkozás..:S és nem egyszer hallottam azt is,hogy biztos drogoztam,piáltam,azért lettem rosszul,majd lenézően néznek rám..pedig én a betegségem miatt ájultam el folyamatosan..:/ de ha ezek után is van kedved hozzá,akkor hajrá!Ne így akarj a figyelem középpontjában lenni!
2013. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Inkább ne akarj elájulni. Èn olyan szerencsétlenül estem arccal a földre, hogy szétvertem az arcom a betonba, és még a fogaim is kitörtek elöl, valamint eltörött az orrom, szörnyű érzés.
2013. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

még nem :)

18L

2013. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kosznom... Nem reg ajultam,el nem tom me de naguon m er leg vsn itthon.,jah.. Azert. Nagyon sz*r. Szedultem es beba*****a dejem a falba,aztan gyorsan megprobalok menni,az agyhoz de,mar sotetul minden. A batyam ezt mondta es azt hogy o kapott el me,a gepes szobaba ajultam el. A hugom is a szobajaba o a gepes szobaba az ikertesom is szobajaba. Arra ebredtem hogy az oszes tesom bamultak es raztak hogy ebredjek fel. Nagyon meleg volt itthon bekapcsoltuk a fentilatort. Nem jellem erzes igaz.Es,anyaek,se vannak itthon.
2013. aug. 14. 21:06
 6/8 A kérdező kommentje:
Kellemes*
2013. aug. 14. 21:08
 7/8 anonim válasza:
Igen. Nem rég ájultam el. Misén voltunk jöttek a pöttyök kijöttünk és arra keltem fel h a földön vok. Alig hallotam valamit. Szerencse h a tesóm ott volt és szépen lerakott a földre. Aztán mégegyszer az első után pár percel. Azt vettem észre h a tesóm pofozgatt mire én: Ne pofozgass má' xd 12/L
2015. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én amikor elajultam,eleg szarul jartam😬

Hirtelen keltem fel az ágyból,közben pont nagy levegot vettem,erre annyit veszek eszre hogy minden rángatózik elottem,es olyan konnyu meg jo erzesem lett,mintha elengedtem volna magamat

Aha

Jol be... a fejemet,aztan csak annyit veszek eszre,hogy a foldon ulok (???) es ugy faj a fejem mint a franc es meg a nyelvemre is raharaptam.😂

2016. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!