Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok aludni?

Miért nem tudok aludni?

Figyelt kérdés

Már pár hete egyáltalán nem, vagy csak nehezen/keveset szoktam aludni így nyár közepe óta. 2 nappal ezelőtt nem aludtam egy percet se, meg vagy 3 hete is ugyanez volt. Ez még nem is lenne baj, de ilyenkor napközben egyszercsak olyan állapotba kerülök, hogy alig tudok magamról mintha drogos lennék vagy nem tudom, máskor is volt már ilyen-> ilyenkor megpróbálok elaludni, vagy csak lefeküdni, hogy legalább addig ne foglalkozzak vele.

Szóval ilyenkor mit lehet csinálni?


2013. aug. 15. 22:01
 1/2 anonim válasza:

Ide vezet a fene nagy vakációtók... 12óra fizika munka után nem lennének ilyen problémáid.És mielőtt azthinnéd hogy egyből fikázom,meg mos aztán jólmegmondom,nem tényleg krvára így gondolom.Foglald el és fáraszd ki magad napközben,állítsd vissza a bioritmusodat.


Valószínűleg a vérnyomásod imbolyog amúgy mikor rosszulvagy.

2013. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én nem voltam egész nyáron sehová szórakázni vagy ilyesmi...sőt egész nyáron tanultam angolt (nem buktam, hanem saját döntés)

amúgy nem írtam hozzá: amikor ilyen állapotban vagyok (ami szokott lenni akkor is, ha normálisan alszom és semmi bajom nincs egyáltalán) a hangok nem igazán jönnek át, a kép sötét lesz...

2013. aug. 15. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!