Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Star stable online-ban hogy...

Star stable online-ban hogy lehet aludni, vagy inkább hol ha csak Jorviki érmém van?

Figyelt kérdés
Ma regisztráltam és nem tudom, hogy hol tudnék aludni a karakteremmel, mert a lovardában nem tudok, mivel nem tudom kifizetni. Valaki tudna segíteni?

2013. aug. 11. 22:36
 1/5 anonim válasza:
Szia. Megkérdezhetem hogy hol tudsz online játszani vele? Ugyan olyan mint a dvd-n vagy vannak módosítások. Én is szivesen játszanék vele,mert az egyik dvd megvan de a többi nincs és kiváncsi vagyok milyen. Válaszod előre is köszönöm és bocsi hogy nem tudtam segíteni és hogy itt kérdezek.
2013. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia :) starstableonline.com


Hasonlit a DVD-re csak itt masok is vannK, de sajnos nincs magyarul.

2013. aug. 11. 23:57
 3/5 anonim válasza:
Juj.köszi :)
2013. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 .Virginia. válasza:
Szia! A star stable online-ba, ne lehet aludni ez úgy van beállítva hogy, ha élőbe is reggel van akkor ott is és ha élőbe este van akkor ott is szóval nem lehet aludni
2013. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát ugy lehet hogy pl moorlandba ott van a Jenna lány ott estére be tudod adni a lovadat de csak kék coinért (star coin) és az olyan mintha aludna de csak riderek használhatják.Ha beküldöd a lovadat aludni éjjszakára akkor reggel nem lesz éhes stb.
2013. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!