Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti milyen vérnyomáscsökkentő...

Ti milyen vérnyomáscsökkentő gyógyszert szedtek?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nekem nemrég kellett elkezdenem gyógyszert szedni a vérnyomásomra. Reggel 7,5mg Nebivolollal és 150mg Irbesartannal kezdek. Elég magas volt régóta. Pszichológusok, természetgyógyászok nem tudták helyretenni. Mindent kipróbáltunk már :D Remélem, hogy nem kell több gyógyszert szednem majd ezen kívül.


19F


2013. aug. 16. 00:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Biztosan van olyan,aki éppen ezeket szedi és van közöttük olyan,akinek használ,van akinek nem. Ma már szinte felesleges ezt a kérdést feltenni,mert nagyon sok fél vérnyomás csökkentő létezik.

Mindenesetre jó nagy adagokat kapsz mindkettőből 19 évesen. Remélhetőleg megoldja a problémát!

2013. aug. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha 19 éves vagy, szigorú orvosi felügyeletet javaslok !!!!

És valóban nagyon sokféle vérnyomás csökkentő van, de hogy neked melyik lesz a jó, azt még nem tudni.

Egy biztos, ha úgy érzed, hogy nem jó, menj orvoshoz, és váltanak.

Ilyen fiatalon nem jellemző a magas vérnyomás, úgyhogy vedd komolyan !!!!! Mert pár év múlva olyan súlyos szív-problémákat okozhat, hogy befolyásolhatja egész életed !!!!


Egyébként: én is kissé természetes gyógymódok híve vagyok.

Megpróbálhatod: Fo-Ga-Fa Bánó féle kapszulla .... kúraszerűen kell szedni, és nagyon jóóóóóóóóóóó !

De orvosi felügyeletet nem mellőzhetsz !!!!

Van egy házi receptem .... citrom-fokhagyma lé kúra.

Esetleg kéred a leírását?


Vedd komolyan a bajod !!!! És orvosi felügyelet kell !!!!

2013. aug. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
No, pontosan ez a bajom az orvosokkal, ezért váltottam pályát, mint ahogy később a lányom is. A kutyát nem érdekli, hogy MITŐL van magas vérnyomásod, a lényeg az, hogy szedd a csökkentőt. Lehetőleg életed végéig. Pedig a magas vérnyomás valaminek a TÜNETE!
2013. aug. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Egy havi nevotens adagom ~620Ft, és az irbesartan pedig 505Ft. Ezzel nem sokat támogatok szerintem havonta egy gyógyszergyárnak... De azért helytelen szerintem az, hogy ennyire írják a gyógyszereket.

A vérnyomásomat egy professzor tudta csak beállítani normálisan. Szedtem Cynt-et is, és azt aztán leváltották. Ez így nagyon jó értékeket mutat.

A mostani orvosom azt mondta, hogy az okát nem találja meg, pedig voltam táplálkozási tanácsadónál is, meg ilyenek. Minden természetes dolgot kipróbáltunk. Egy csomó minden sz.rt szedtem, de hatástalan volt...

Inkább napi két szem gyógyszer, mint hogy megvakuljak.

A 230/160-as vérnyomás nem játék szerintem...

2013. aug. 25. 00:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Félreértesz. Dehogy akarlak én lebeszélni a "gyógyszerről". Addig amíg ki nem találják, hogy mitől ilyen irdatlan magas a vérnyomásod, addig szedned kell. (Előreláthatólag életed végéig.) Csak arra akartam felhívni a figyelmedet, hogy ahelyett, hogy kiderítenék, inkább mesterségesen csökkentik.Jól ki van ez találva. Ha kevés a pénzed, leteheted az autót, kevesebbet költhetsz ruhára, esetleg a konyhán is sprórolhatsz valamennyit, de a "gyógyszert" meg kell venni, ha törik, ha szakad.
2013. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ●●●● válasza:

Chlorella és spirulina, ezek legalább nem károsak.

Stresszkezelés se ártana, meditáció, légzésgyakorlatok. Több káliumot is fogyaszthatnál, hátha.

2013. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Megemelték az irbesartant 300mg-ra és 3*1 Dopegytet is szedek. Amúgy azt mondták, hogy örökletes dolog. Elég rosszul vagyok mostanában a természetgyógyászok és a pszichológusok ellenére is.
2013. nov. 2. 08:44
 8/13 anonim ***** válasza:
A káliummal vigyáz! Nagyon könnyű túladagolni,ami akár szívmegálláshoz is vezethet.
2013. nov. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért természetes forrásból nem nagyon megy annyi kálium a szervezetbe, hogy túl lehessen adagolni. A konyhasó-teóriát meg nem hiszem el; laborban meg lett nézve a szint, és alig van benne kálium. Csak mondom:)
2013. nov. 4. 15:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze, élelmiszerrel nem. De gyógyszer formájában igen.
2013. nov. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!