Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet? Csak elnyomott...

Mi bajom lehet? Csak elnyomott a meleg vagy valami mas?

Figyelt kérdés
Elmentem kutyatsetaltatni este 7kor es kicsit szedultem. Panikbeteg vagyok es megijedtem, hogy mi bajom. Aztan hazajottem es hat egy kicsit panikoltam is, hogy mi van. Azota faj a fejem, kicsit szedulok meg nagyon almos vagyok (nem keltem koran) a fejfajastol van egy enyhe hanyingerem. Rengeteg cukrot meg edesseget ettem ma. Lehet, hogy felment a vercukorszintem? Vagy mi bajom? Csak a meleg nyomott el? Napon nem voltam igy a napszuras kizart... Nem ettem valami sokat es ehes is vagyok, de nemtudom, hogy merjek-e enni? Szerintetek?
2013. aug. 19. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Remélem, hogy azóta jobban vagy már! Szerintem próbálj meg odafigyelni a testedre. Előfordul olyan, hogy azt érzi az ember, hogy éhes, de mégsem kívánja az ételt. Ez egy természetes folyamat. Amikor az ember nem kívánja az ételt, akkor általában a test azzal van elfoglalva, hogy gyógyítsa önmagát. Ilyen esetekben nyugodtan böjtöljünk, azzal jót teszünk.

A rengeteg cukor, édesség fogyasztása nem volt jó ötlet, de ezt biztosan te is tudod. ;-) Könnyen lehet, hogy annak a következmény volt az émelygés.

Jó lenne, ha egy kicsit jobban tudnál figyelni az étkezésedre.

(A szeretethiányt sokan pótszerekkel akarjuk megoldani, de jó lenne inkább, ha sportolnánk, vagy megtanulnánk rajzolni, esetleg játszani egy hangszeren. Az is leköti a figyelmünket és sikerélményben is lehet részünk. :-))


A tiszta víz fogyasztása is jól jöhet ilyen szédülős hányingeres állapotban. Sok esetben az egyszerű, de nagyszerű :-) pihenés is sokat jelent és javít az állapoton.


Így messziről, látatlanban nem lehet megmondani, hogy mi volt a bajod, de nagyon remélem, hogy azóta jobban vagy!!!


(Amennyiben tartós lenne a rosszullét, akkor érdemes szakemberhez fordulni, ha úgy érzed.)

2013. aug. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!