Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nektek van valami fizikai...

Nektek van valami fizikai tünetetek ettől a melegtől?

Figyelt kérdés
én olyan gyenge vagyok,hogy ülni is fáradt vagyok,kb ,mint aki kemoterápiáról jött...

2013. aug. 6. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is egész nap fáradt és álmos vagyok.
2013. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Izzadok.
2013. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ma kifejezetten rosszul lettem, olyan általános rosszullét jött rám, meg is ijedtem, hogy mi van velem, de leültem fél órára és elmúlt, a másik az izzadás, folyik a hajamból a víz, ez roppant kellemetlen, senki mást nem látok vizes hajjal mászkálni, az enyém meg olyan, mintha megmostam volna és párában van az egész testem.
2013. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Változó. Valamikor semmi bajom nincs és vígan szaladgálok fel alá, most éppen izzadok mint a ló és teljesen le vagyok gyengülve, de nem szédülök meg semmi, egyszerűen csak fáradtabb vagyok, de ebbe benne van az is hogy aludni sem bírok. Tegnap éjjel tudtam kicsit jobban aludni mert valami hidegfront szele elért minket de eső sajnos nem volt de legalább normálisabb lett a levegő.
2013. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Izzadok. Nekem is kellemetlen, hogy annyira csapzott a hajam, hogy nagyon ápolatlannak tűnök. Az is vagyok, hiába jöttem a zuhany alól.

Viszont közel sem olyan rossz a közérzetem, mint amikor kemoterápiára jártam. Igaz, akkor nem volt ápolatlan a frizurám.

2013. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Büdös a lábam.
2013. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Surun ram jon a rosszullet..levert vagyok....majd leragad a szemem..Plust neha ra erosit az allergiam is....

Utalom a nyarat!

2013. aug. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is egésznap fáradt voltam meg gyenge, ami nem túlzottan jellemző rám. Plusz mikor felkeltem a székből többször megszédültem.. utálom ezt a nagy meleget :( ha napközbe ki kell mennem a városba előre félek, olyan gyengeség jön rám néha ebbe a hőségbe.
2013. aug. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
No, most jön még a java, ma reggel már egy kis hűs sincs, forrnak a falak.
2013. aug. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!