Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem ébredek fel az ébresztőre,...

Nem ébredek fel az ébresztőre, mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés
Pár napja még egyből felébredtem az ébresztő csengőhangjára, de az elmúlt napokban egyszerűen átalszom. Nem ébredek fel rá. Most átállítottam más zajra/zenére és kb 5 különböző ébresztést nyomtam be magamnak amik 2 percenként jeleznek majd nekem (holnap reggel). Remélem ez már működni fog, de mi leeht az oka annak, hogy nem ébredek fel az ébresztőre? Megszoktam már azt az ébresztőhangot? Mellesleg eléggé hétalvó típus vagyok, tehát atombombát is lehet mellettem robbantani arra sme ébredek. Ébresztés nélkül mindegy mikor kelek fel, de délután 1 óra előtt akkor nem kelek fel. Ja és 1,5 hét múlva suli, szóval ha valakinek van valami tuti tippe, az jó lenne ha elmondaná, Köszi

2013. aug. 20. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan elmehetsz hallásvizsgálatra, gyanúsos vagy.

Addig is, állítsd be a mobiltelefont ébresztőre berregéssel, és tedd a fejed fölé, vagy a párna alá.

2013. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg feküdj le korábban. Ha délután 1ig képes lennél aludni, akkor valszeg nem tíz feküdtél le, de nem is éjfélkor. Lehet, mikor reggel csörög, még annyira mélyen alszol, hogy nem is hallod meg.
2013. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. A hallásommal szerintem nincsen baj, és igazság szerint én ha 10-kor is fekszem le, akkor is képes vagyok minimum délig aludni, sajna ilyen vagyok. Mindegy mikor fekszem le, de ébresztő nélkül 12-13 óra előtt elég ritkán ébredek fel magamtól. De azért köszi a válaszokat.
2013. aug. 20. 14:30
 4/4 anonim válasza:
Állítsad nagyon hangosra és biztos van olyan zene amit ki nem állhatsz és egyből kinyomnád azt állítsad be. Ha ez sem működik akkor tényleg elég hétalvo vagy :D
2013. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!