Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon sokszor úgy ébredek,...

Nagyon sokszor úgy ébredek, mint akit összevertek, fáradtnak érzem magamat. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert nem sportolsz.
2013. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kényelmetlen testhelyzet,horkolás-apnoe,de lehet,h csak rossz helyen van az ágyad.
2013. jún. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 acelsziv ***** válasza:
Lehet, hogy vízéren fekszel, lehet, hogy a fejed közelében mobiltelefon esetleg wifi eszköz van...
2013. jún. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2013. jún. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A sportolás hiánya kizárva, mert rendszeresen sportolok, heti 3-5 alkalommal, attól függ, hogyan tudok elmenni edzésre. Az ágyamra gyanakszom elsősorban, a matracomra, de a mobilra oda fogok figyelni ezentúl. A levelet is köszönöm, de a homeopátiában nem igazán hiszek, de azért megvizsgálom a tartalmát és a linket. Köszi mégegyszer!
2013. jún. 9. 08:39
 6/15 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy alacsony a vérnyomásod. Abból gondolom, hogy az enyém is alacsony, és nekem is voltak ilyen gondjaim.
2013. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Az alacsony vérnyomás tényleg elképzelhető, az enyém eléggé az, és fáradékonyabb is vagyok, nehezen kelek fel.
2013. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A Tengerész ***** válasza:
40%
Rengeteg oka lehet. Vitaminhiány, vashiány, szervi betegség, mentális kimerültség, szinte minden rendellenesség okozhatja. Menj orvoshoz, ha minden laborleleted rendben van akkor kezdj el ilyen extra (szerintem) hülyeségekkel foglalkozni, mint a homeopátia, vagy a Hartmann vonalak keresése.
2013. jún. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Ezek a spirituális, ezoterikus dolgok, mint vízérkeresés sé társai, szerintem is baromság.

Néha nekem is van ilyen, szintén alacsony a vérnyomásom, de azt vettem észre, hogy ha este 11 előtt fekszem le aludni, akkor sokkal pihentebben ébredek. Vagy legalábbis ébredés után pár perccel már jobb a helyzet. Az alvás folyamata olyan, hogy ha 11 után fekszel le, akkor már nem tud úgy regenerálódni a szervezet. Legalábbis így olvastam, és tapasztalom is. Ha ez sem segít, akkor fordulj orvoshoz.

2013. jún. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 acelsziv ***** válasza:

utolsó kettő: vannak dolgok és tanulmányok, amiket a tudomány nem vesz figyelembe, de attól még léteznek...

Anno kiröhögték azt a fickót, aki a szívről és a vérkeringésről beszélt, mára belátták, hogy "lehet valami a dologban"

2013. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!