Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az mennyire normális, hogy...

Az mennyire normális, hogy este 8 körül ettem meleg vacsorát,9 körül két szilvát, és most úgy érzem, mintha egy hete nem ettem volna és szinte hányingerem van az éhségtől?

Figyelt kérdés

És úgy általánosságban mindig ez van. Bármennyit eszek, 5 perc nem telik el (nem túlzok) , de máris fel tudnék falni egy csirkét...ha éppen nem egy egész tehenet. Próbálom magam visszafogni, de nagyon rossz érzés, ha "éhezem".


Amúgy nem vagyok kövér, 56 kiló és 164-5 cm körül. És 16 éves lány.

Ez mitől van, vagy mit tegyek ez ellen?? :/


2013. aug. 20. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy amit eszel abban nincs elég energia vagy fehérje nemtom szóval ami laktat
2013. aug. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És az a meleg vacsora fél marék rizs volt meg egy csirkecomb? Mert ha igen, akkor megvan a válasz.
2013. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát.. nem tudom. Egy kis húsgombócot ettem káposztával és egy kisebb darab húst. Vacsorára nem kéne sokat enni elvileg.. :/ Bár most már annyira rosszul voltam, hogy inkább ettem egy tál rizst is így éjfél felé... :S Tudom, nem túl egészséges.
2013. aug. 21. 00:18
 4/6 anonim ***** válasza:
ha éhes vagy az azt jelenti, hogy nem eszel rendesen, vagy a mennyiség nem jó vagy a minőség
2013. aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na erről beszéltem. Szinte semmit sem ettél. 16 éves vagy, fejlődésben vagy még, nem is vagy elhízva, nyugodtan egyél amikor éhes vagy, azt ami otthon van főtt kaja.
2013. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! :)

(Szerintem a mennyiséggel nincs baj, tényleg rengeteget tudok enni sajnos. :S )

2013. aug. 21. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!