Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi az eselye annak, hogy...

Mennyi az eselye annak, hogy 16 evesen mellrakom van? Tuneteim: fajdalmas csomo mindket mellben, mellbimbo ki es behuzodasa hideg-meleg hatasara (nem tudom, ez lehet normalis), mellkasi nyomast is erzek! Ez lenne a tudoattet? Koszonom valaszokat!

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez csak a serdülőkori hormonváltozások miatt van. :)
2013. márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Közel van a 0-hoz.
2013. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

Igen alacsony az esélye.

De vigyázz a tej és a cukorfogyasztással (kenyérevéssel, tésztával, burgonyával) és akkor szinte a végtelenségig minimalizálod a daganatos betegségek előfordulását egész életedre.

2013. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 evelin9876 válasza:

szia :) mi lett vegul? lett valami baj?

AMugy nekem tudna valaki segiteni? 15 eves vagyok es van egy csomo a ball mellembe (elmozdithato,kemeny ) Lehet rakom?:/

2013. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves előző Válaszoló! A legrosszabbra ne gondolj, de a biztonság kedvéért menj orvoshoz, mert csak ő mondhat biztosat!
2013. nov. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mellbimbó nem fontos,mit csinál, kivéve, ha indokolatlanul nedvedzik. Mik a csomók a melledben? Ott kezdeném. Meg egy hormonszint mérésnél.
2017. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nikolett válasza:
Én 12 éves lány vagyok és kérem segítsenek!már kb 1 éve fáj mind két mellem kicsi csomokat érzek bennük a mellbimbó mellet amik fájnak!12 évesen ez normális vagy mellrák?Nagyon félek!
2022. febr. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kedves Nikolett!

Egy csomó cikket nézegettem erről, de ez csak a serdülő kor miatt lehet az, hogy mellrákod van annak nagyon kicsi az esélye, tudom régebbi kérdés de azért megválaszoltam. Én is lány vagyok és nekem is volt.

2022. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!