Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Étkezés után kell bevenni?

SOS Étkezés után kell bevenni?

Figyelt kérdés
refluxom van, zimpax nem használt, most kaptam apo famotidint, étkezés után vegyem be?? mert edddig étkezés előtt kellett de erre nincs rá irva, ez más fajta savlekötő

2013. aug. 21. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden ilyen készítményt célszerű étkezés előtt bevenni.
2013. aug. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó, hát nem tudom máshol ezt irnak máshol azt, meg mindig mást mondanak nemtudok ki igazodni senkin . ok éa proton pumpa gátlókat szokták étkezés előtt 1órával bevenni amit eddig szedtem de szart se ért nekem. most kaptam famotidint. tudom ez gyengébb de hátha beválik. de nincs rá irva semmi, és olvastam hogy a savlekötőket célszerü étkezés után bevenni, hát nemtudom, mindenesetre most étkezés után vettem be. jah és azt irja este lefekvés előtt vegyem be. tehát akkor étkezés után...
2013. aug. 21. 11:39
 3/3 anonim ***** válasza:
A famotidin tartalmú szereket este kell bevenni,ha nem elég napi 1 akkor reggel is. Ha folyamatosan szeded étkezéstől függetlenül hatása hosszú ideig tart,tehát egyik tabletta bevételétől a másikig. Hatása kb. 1 órával a bevétel után jelentkezik. Amúgy édesanyám is próbálkozott sokféle készítménnyel (omeprazol,pantoprazol),de az Apo Famotidin vált be a legjobban.
2013. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!