Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 15/L vagyok, mellcsomóm...

15/L vagyok, mellcsomóm lehet? (Mellrák)?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem, az csak azért van mert tini vagy, egyébként meg, hogyha tényleg van ott valami csomó, akkor is, honnan a bánatos halálból tudjuk, hogy az most mi, hogy, merre? Egy két veled hasonló korú fiú valószínűleg szívessen megvizsgálna, de ha jót akarsz magadnak, állj ellen. :D


PS: Erre jó, hogy a híradóban csak a bőrrákról, mellrákról, tüdőrákról, f&szomtudjamilyenrákról hallani amitől mindenki bepánikol és minden második ember rákosnak hiszi magát.

2013. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen menj el vele orvoshoz és ott elküldenek vele további vizsgálatokra.

De egyébként a mirigyek is meg szoktak duzzadni. Az meg nem kóros. Ahogy megduzzad, úgy el is múlik.

De lehet akár ciszta is. Az meg magától képes felszívódni, de ha mégsem és gondot okoz, akkor meg leszívják.

Ne gondolj egyből a rosszra!

De tényleg vizsgáltasd ki magad.

2013. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

27 éves vagyok, pont egy éve volt hogy kivettek egy csomót. itthon kitapintottam magamnak, és elmentem nőgyógyászhoz, aki elküldött onkológiára, aki tovább küldött Ultrahangra.Ahol meg mondták hogy nagy valószínűséggel egy jóindulatú kis csomó, de vettek szövetmintát, ami negatív lett, de a csomó kivétele mellett döntöttek.Befeküdtem a kórházba, másnap jöhettem haza.

A lényeg hogy egy egyszerű Ultrahangon meg tudják mondani hogy mire számíts!És nem feltétlenül rosszra kell gondolni.Viszont azt is tudni kell hogy a mellrák az ami a legjobban gyógyítható ha idejében észreveszik!Tehát sipirc el orvoshoz!

2013. aug. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mind a két mellemben oldalt érzek egy hosszú csomót, ugyanott. Az valami mirigy? Kétlem, hogy ilyen fiatalon mellrák lenne...
2013. aug. 25. 11:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez nyílván a felnőtté válás folyamata.Ha mindkettőben érzed ugyanott, ugyanolyat, akkor a tested változása lehet. De erről megkérdezhetnél egy hozzád közelálló nőt.Biztos szívesen elmagyarázza, vagy ha baj van akkor tanácsot ad hogy mit is kezdhetnél.Ez nem ciki, meg kell kérdezni.
2013. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor kicsi a valószinűsége valami komolynak? Nagyon hipochonder vagyok de talán a jobb mellemben alul is érzek valami hosszúkás valamit...vagy az csak csont/mirigy?
2013. aug. 25. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mindkét melledben érzed, akkor nincs miért aggódnod, mert az a serdülőkori hormonváltozások miatt van.
2013. aug. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!