Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetek fáradt attól, ha nem...

Lehetek fáradt attól, ha nem eszek?

Figyelt kérdés
Ha egész nap nem vagyok itthon és nem úgy eszek ahogy kéne vagy semmit nem eszek, akkor érthető módon rosszul vagyok. És mikor este hazajövök és eszek akkor jobban leszek, de már egész este fáj a fejem és nagyon álmos vagyok. Ez lehet attól, ha napközben nem eszek vagy csak alig?
2013. aug. 25. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ezek a tünetek mind attól vannak.
2013. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
DE hát miért nem eszel egész nap??? Rabszolga vagy és nem engedik, vagy mi? Ne szórakozz a testeddel!!!
2013. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem mindig viszek enni, mert "ugyse leszek sokáig" de aztán elmegy az idő. Amúgy igazad van, mostantól jobban fogok figyelni arra, hogy mindig legyen nálam valami.
2013. aug. 25. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, attól van. Nekem is olyankor fáj a fejem, szédülök, álmos vagyok.. Ha elmész, dobj be legalább egy szendvicset, müzliszeletet, gyümölcsöt, pogácsát, stb. Biztos van pár perced bekapni néhány falatot. És igyál vizet, mert az is élénkít!
2013. aug. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!