Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen az ha valakinek pánikro...

Milyen az ha valakinek pánikrohama van? Nincs valahol valami videó róla?

Figyelt kérdés
Tüneteket olvastam, de akkor sem tudom elképzelni milyen lehet. Valakinek volt már pánikrohama?
2013. aug. 25. 22:13
 1/4 Miklós G. ***** válasza:
100%
A pánikroham egy nagyon sokrétű állapot. Nincsen két egyforma eset. De általánosan elmondható, a szédülés, látászavarok, magas pulzus, vérnyomás és légzésszám, "megsemmisülés" érzése... Ez függ a személytől és a pánikbetegség milyenségétől. A legfontosabb viszont, hogy nincsen mögötte semmiféle szervi eltérés.
2013. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszod! :)
2013. aug. 25. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elfog a rettegés, szaporán veszem a levegőt, izzadok, hevesen ver a szívem, remegek, máshogy érzékelem a külvilágot. Volt már, hogy el is sírtam magam. Nagyon rossz.
2013. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, hogy eszeveszett gyorsan ver a szívem, és nem tudok levegőt venni. A rémülettől persze még gyorsabban ver a szívem, és még jobban fulladok, így kialakul egy ördögi kör. Általában éjjel vagy hajnalban szokott rám jönni.

Mostanában viszont már jobban viselem, mert tudom, hogy csak pánikroham. Eleinte volt, hogy már majdnem hívtam a mentőket, mert azt hittem, szívrohamom van. Most ellazulok, nyugtatom magam, aztán megmérem a pulzusomat, és megállapítom, hogy nem halálos, és akkor méginkább megnyugszom.

2013. aug. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!