Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a baja papámnak?...

Mi lehet a baja papámnak? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Papám éjszakánként hörög ,nyög mintha meg akarna halni. Soha nem volt még ilyen. Lehet hogy csak öregszik de nagyon féltem. Alig kap levegőt ,nincs étvágya ,teljesen le van gyengülve. Orvos írt fel neki 1-2 gyógyszert de azok sem segitenek ugyan ugy nem eszik semmit. Ágyból sem tud egyedül felkelni fel öltözni se tud. Mit tehetünk még érte?
2009. okt. 31. 15:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
kiderült papámnak tüdőtágulata van és max 1 hete van hátra :S korházban közölték velünk h min. 5 éve oxigénen kéne lennie annyira rossz állapotban van. nemtud magáról szidott minket előző este . mamár felsem ébredt hiába keltegette anyukám. sajnos nem tudunk vele már mit csinálni. :( azért köszönöm mindenkinek aki írt. !!
2009. nov. 2. 19:41
 12/16 anonim ***** válasza:
fogadd őszinte részvétem! :((
2009. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

előző vagyok: morbid voltam bocsi!!!mármint előre is:( nekem is igy halt meg egy családtagom.

De még talán van remény!! valami csoda.. hátha !!

2009. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
hát...nemtudom:S nemhinném :( :'(
2009. nov. 2. 20:47
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :( Hátha azért még egy kicsit jobban lesz! Legyetek vele!
2009. nov. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
tegnap reggel meghalt :( :'( köszönöm azért :( :)
2009. nov. 4. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!