Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Végbélből, vizszinü, enyhén...

Végbélből, vizszinü, enyhén sárgás folyadék jött ki, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Anyám szerint van ilyen,ne foglalkozzak vele,de idegesit.
2013. szept. 1. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyanú lehet arra, hogy végbélsipolyod van. Igenis foglalkozz vele, mert kezdetben egynapos beavatkozással megúszhatod, ha meg elhanyagolod csak műtéttel lehet meggyógyítani. Keressél egy PROKTOLÓGUST, akinek ez a szakterülete.

Én is ebben a "cipőben" járok, azért vagyok ilyen "okos".

2013. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez vizszerü volt,kedves második válaszoló,tudom mi a fos...


Első válaszoló,köszi a választ,Neked is ilyesmi volt?Sosem jártam igy még,neked is vizszerü folyadék folyt ki?Mit csinálnak egy ilyen vizsgálaton?

2013. szept. 1. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Ritkán lehet ekkora baromságot olvasni, hogy végbélsipolya van a páciensnek. Ez egy egyszerű vízszerű diarrhoea (hasmenés). A panaszok huzamosabb fennállása esetén keresd fel a háziorvosod. Egyébként, nem kell mindjárt orvoshoz futna, hogy egyszer jelentkezik egy "tünet", kicsit felnőttesebben kellene gondolkodni és nem egyből a legrosszabbra gondolni - mellesleg a végbélsipolynak közel sem ezek a tünetei.
2013. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ugye mondtam hogy F.O.S.
2013. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Az első válaszoló vagyok. Én késő mentem orvoshoz, ezért csak műtéttel tudták megoldani, és ezelőtt 20 évvel volt. Akkor még hamarabb vágtak, mint most. Ami igazán fájdalmas volt és odafigyelést igényelt, az az első székletek! A vizsgálat és a műtét a "hely" miatt eléggé kellemetlen. Sajnálom, hogy ide nem illő válaszokat is kaptál, vannak akiket ez az ilyen jellegű beírás szórakoztat, de ez legyen az ő bajuk. Ne törődj velük. Nézz itt körül:

[link]


Fogadd el amit írtam, mert 73 éves nagymama vagyok, akinek nem érdeke, hogy a mások baján szórakozzon.

MENJ EL ORVOSHOZ!!!!!!

Gyógyulj meg

2013. szept. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves mama, ez hasmenés, bármennyire is próbálja a kedves kérdezőt megijeszteni.
2013. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Attól, hogy 73 éves, még nem jogosítja fel a kora arra, hogy hülyeséget írjon!
2013. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!