Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek ez a stresz tünetei?

Szerintetek ez a stresz tünetei?

Figyelt kérdés
Tehát már 2 hónapja hypocondriaban(félek a betegségektől) szenvedek.Nem tudom elhinni,hogy nincs semmi bajom.A háziorvosomnál is voltam már a két honap allat kétszer is.A legutobbi tünetem egy kisebb felfázás volt de én már azt hittem,hogy operálni kell meg ilyesmi.Most a tegnap megint előjött egy stresz tünet.állandóan olyan érzésem van mintha kellene pisilni de nem is kell olyan kettő közötti érzés ha meg pisilni megyek akkor kevés jön,és én már kébzelődok,hogy hugycsőszükületem van pedig a vizelet vizsgálatom negativ lett.Még a tüneteim ott lent bizsergő érzés néha erősen nyillalik úgye a nyillalás az testi stresz tünet!

2013. szept. 2. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem foglald le magad valamivel, és akkor nem lesz időd magadat vizsgálgatni, meg ilyeneket képzelni.


Ha stresszben élsz, akkor lehetséges. Az sok minden hülyeséget elő tud hozni...

2013. szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!