Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elkaptam a genitális herpeszt,...

Elkaptam a genitális herpeszt, mikor fognak a tünetei elmúlni?

Figyelt kérdés

Jó nagy hülye voltam és óvszer nélkül szexeltem mert rávett egy csaj, erre elkaptam egy csomó mindent, többek közt a genitális herpeszt. A végbelem környékén alakult ki. Nagyon viszket és fáj, mintha tűkkel böködnének, aludni sem bírok. Igaz nem mentem időben orvoshoz, de tegnap megtettem és írt föl gyógyszereket. Ezek:

-Klion 250mg tabletta

-Fromilid 250mg tabletta

-Fluconer 150mg tabletta

-Pimafoucort krém

Meg herpesz elleni krémet. Nem tudtam milyet vegyek, megvettem a Telvirant. Már kb el is fogyott, de még mindig nem érzek javulást.

Az érdekelne, hogy a gyógyszerek közül valamelyik jó a herpesz ellen? Gondolom hogy igen, mert a doki csak írt volna valamit akkor nem csak a krémet.

De ha krém nem használ mit tehetek?

Mikor fognak enyhülni a tünetek?


2013. ápr. 5. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A Klion gombára és trichomonas fertőzésre jó. Fromilid bakteriális fertőzésekre,a Fluconer való vírusos fertőzésekre. Sajnos korábban kellet vna orvoshoz menni,mert nem mindegy mikor kezdik el kezelni. Ha már akkor,amikor kialakultak a hólyagok tovább tart,akkor is ha kened. Akár 10-12 napig is.
2013. ápr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs a Fluconer gombára van :)
2013. ápr. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vírus ellen a Telviran krémet kaptad :)
2013. ápr. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!