Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A barátom nagyon sovány,...

A barátom nagyon sovány, gyakran betegnek hiszik. Tömegnövelő tippeket, jó táplálékkiegészítőket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom a barátomért, ránézésre mindenki azt hiszi, hogy gond van az egészségével. 19 éves, 184 cm és 63 kg körül van. Nagyon sovány, próbál ellene tenni kondizással és tömegnövelő turmixokkal. Izmosnak izmos, de hízni így sem tud, ami a fő cél lenne: így inkább szálkásnak mondanám. Nagyon sápadt, rossz a színe, sokat fáj a feje, néha fájnak az izmai, fáradékony. Vérvételen most volt, de nem mutat semmi különöset, egészséges. A tanácsotokat szeretném kérni abban, hogy mit tehetne azért hogy hízzon legalább 10 kg-t (első körben), illetve milyen vitaminokat ajánlotok. Jöhet sport, bármilyen táplálékkiegészítő ami tele van vitaminnal és esetleg személyes tapasztalatotok van vele. Nagyjából tudjuk, hogy miket kellene szednie hogy javuljon a kondija, de ha tudtok valami tényleg működő, immunerősítő akármit, akkor nem veszünk feleslegesen sok hasztalan cuccot. Nagyon frusztrálja ez az egész. Előre is köszönöm!!
2013. szept. 5. 19:53
 1/1 anonim válasza:
Ez mind genetikától függ, a barátodnak gyors az anyagcseréje. Szerintem menjen kondizni, egyen mellé fehérjéket meg tápkieget, én is vékony voltam, és kigyúrtam magam, vagy egyen mindennap 3-4 szelet zsíros kenyeret, valamennyi testzsírnak kellene lennie, mert nem egészséges ha valaki túl vékony, sok sikert...
2015. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!