Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, ha nagyon elfarado...

Mit tegyek, ha nagyon elfaradok a suliba?

Figyelt kérdés
Reggel felkelek, almos fejjel. Elmegyek suliba, a 6. Ora utan mar rettento eros faradtsag jon ram es onnantol kezdve egesz nap majd elalszok. Hazajovok rengeteg hazival es tanulnivaloval, de nem sikerul megcsinalni. Nem tudok gondolkodik, koncentralni. Eg a szemem, ragad le. Nem birom... 9kor mar lefekszek. Kave es hasonlok nem segitenek. Mit tegyek?
2013. szept. 11. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont azért nem tudod kipihenni magad, mert nyomod magadba a kávét és "hasonlókat"
2013. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán ez az egész az élet "stílusodon" is múlik. Rendesen eszel? Egészségesen?

Amikor reggel felkelsz nagyon fontos, hogy reggelizz, napközben egyél meg egy csokit vagy valami gyümölcsöt ami kicsit segít az agyadnak is. Ne a koffeint tömd magadba, ezek a "cuccok" csak elhitetik a szervezeteddel, hogy jobban leszel tőlük, pedig csak jobban kimerít amit aztán képtelen leszel kipihenni.

Ha a hétvége nem elég, vegyél ki pár napot, pihend ki magad rendesen, egyél rendesen (ezalatt értem a gyümölcsök és zöldségek rendszeres fogyasztását is!) és ha ezeket betartod máris jobb lesz.

Remélem tudtam segíteni! (:

2013. szept. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Ha kamasz vagy, normális, hogy fáradt vagy. De ha már régóta, menj el az orvoshoz, lehet, hogy vérszegény vagy, vagy valami nyavalyád van.

Túl nagy a terhelés rajtatok. :) Én általános iskola hatodik osztályában keltem úgy, hogy alig vártam, hogy este legyen. Nagyanyám akkor azt mondta, hogy inkább aludjak, mint feleslegesen üljek a könyv felett. El fog múlni. :)

2013. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!