Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet bajom attól, hogy ma...

Lehet bajom attól, hogy ma nem aludtam éjszaka és elmegyek suliba?

Figyelt kérdés
Kb úgy vasárnap délután 5körül elaludtam, kb 8ig. Utána kávét ittam és semmit nem tudtam azóta aludni, pedig próbáltam. Ugye ma van suli nem akarom kihagyni szóval max délután fogok tudni aludni, addig meg iszok energiaitalt meg kávét. Egyébként sosem kávézom, energiaitalt sem szoktam fogyasztani csak ritkán. Szóval nem mindennapos lesz a dolog, de félek hogy valami bajom lesz.
2013. ápr. 29. 04:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi bajod.


"addig meg iszok energiaitalt meg kávét. Egyébként sosem kávézom, energiaitalt sem szoktam fogyasztani csak ritkán."


Ezt igazából nem tenném a helyedben. Ha kellően beszűkíted az ereid, melyek a kialvatlanságtól már eleve szűkebbek a megszokottnál akkor már lehet belőle baj.

2013. ápr. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi baj lehet belőle? Ha esetleg reggel jól bekajálok meg elmegyek futni az nem jó? Csak egy ötlet mert úgy tudom attól tágulnak az erek
2013. ápr. 29. 04:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz, leszámítva hogy kib*szott álmos leszel. (A kialvatlanság viszont növeli a balesetek kockázatát, közlekedésnél figyelj oda.)
2013. ápr. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
az hogy elájulhatsz..
2013. ápr. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na és mit tehetek az érdekében, hogy ne ájuljak el? Egyébként egyszer voltam már fel egész éjjel osztkiránduláson, ott ittunk is és másnap simán bírtam a túrát nem volt gond...
2013. ápr. 29. 05:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En rendszeresen melozok ejszaka masnap meg suli...meg ugye elotte levo nap. Meg sincs semmi bajom. sot olyan jol meg lehet szokni hogy eszre sem veszed hogy kimaradt egy ket ej a heten.
2013. ápr. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
bajod nem lesz attól hogy nem aludtál, max nem tudsz ugy koncentrálni. Túl sok energia italt en igyál mert az viszont ártalmas, főleg ha többet iszol.... Máskor ne igyál este kávét.
2013. ápr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na túl éltem, töriből még feleltem is de nem is vagyok álmos, köszi a válaszokat!
2013. ápr. 29. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!