Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bal borda alatt tompa fájdalma...

Bal borda alatt tompa fájdalmat érzek étkezés után Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Talán sokat ettem? Vagy túl hirtelen? Esetleg zsíros volt? Egyikre sem tudnék egyértelműen igennel válaszolni.nem ettem keveset, de nem ettem magam degeszre.Normálisan étkeztem, nem állva faltam.Különösebben nem volt zsíros, csak az a kis darab debreceni, meg pár szem dió.(a többi nem volt zsíros) Elég sokáig fájt, lassan múlt el. Mi lehet ez? Már nem először jön.

2013. szept. 12. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A gyomrodat terhelted meg. Vagy sokat ettél,vagy hirtelen.
2013. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az epéd érzékeny valamilyen ételre, pl. dióra simán lehet. Esetleg egy ultrahang, ha többször is észleled, de lehet, hogy csak simán megterhelted.
2013. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindkettőtöknek a választ!

Elmúlt, hála Istennek.

2013. szept. 12. 21:34
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha az epéd okozna gondot az első sorban a jobb bordaív alatt és onnan a gyomrod tájékán fájna.
2013. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Bal oldalon a lép van a borda alatt valahol, úgy tudom.
2013. szept. 13. 20:29
 6/15 anonim ***** válasza:
Bal oldalon a lép,a hasnyálmirigy és a gyomor(ami balra hajlik)nagy része helyezkedik el.
2013. szept. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hűha, a hasnyálmirigy gyanús...

2013. szept. 14. 15:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Hasnyálmirigy gyulladás nagyon komoly,szinte semmivel össze nem téveszthető panaszokat okoz. Nem gyenge fájdalmat,ami megszűnik. Ha az van, a fájdalom erős,övszerű(azaz a bal oldaladon körben fáj) és csillapíthatatlan hányinger,hányás társul mellé. Azóta már nem irkálnál itt. A lépednek pedig semmi köze az étkezéshez,emésztéshez. Ezért gondolom,h a gyomrodat terheled meg.
2013. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Na, nem hasnyálmirigy gyulladásra gondoltam, -tudom, hogy az milyen komoly dolog-, de arra igen, hogy túl sok evéssel (vagy hirtelen evéssel) a hasnyálmirigy is megterhelhető, vagyis fájdogálhat, ami aztán enyhül.
2013. szept. 16. 20:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet. Ne egyél egyszerre sokat és a zsíros dolgokat hagyd ki.
2013. szept. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!