Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? Elegem van a...

Mit tegyek? Elegem van a sulibol, nem akarok tobbet oda bemenni.

Figyelt kérdés

En ezt nem birom. Az egy dolog, hogy faradtan kelek, de egesz nap faradt es erotlen vagyok. Hiaba a vitaminok, a reggeli torna vagy a kave. Semmi nem segit. Szo szerint szenvedek ott. Ulok oran es nem tudok figyelni, de hulyeskedni se a tobbiekkel, csak arra figyelek, hogy el ne aludjak. Tesioran szedulok es nem birom csinalni a feladatot. Pedig nem vagyok kover: 170cm 52kg. Aztan, ha hazajovok mar se tanulni nem tudok, se levinni a kutyat. Se semmit. A barataim tegnap delutan is hivtak, hogy suli utan menjek veluk valahova, de alig vartam, hogy haulzaerjek. Szedultem is hazafele. Aztan elkuldott anya a boltba. Ott mar azthittem elajulok. Aludtam most 12 orat, de meg.nyomottabbvagyok. Amugy hetkoznap is alszok 8 orat. Es most megint semmihez nincs erom meg kedvem. Amugy tavaly altalanos suliba meg birtam. Pedig felvetelik, rengeteget tanultam. De sose faradtam el ennyire. Annyi valtozott azota, hogy panikbeteg lettem. Lehet, hogy esetleg pszichesen van valami. Amugy az osztalyom jo, meg szeretnem a sulit. Csak, hat igy.... En ezt igy nem birom. Mi bajom? Mit tegyek? Mi segithet?

15/L


2013. szept. 14. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Velem is nagyjából ez a helyzet. Annyi különbséggel, hogy van az osztályban 3 barátom, akik képesek kizökkenteni ebből. Viszont ez csak pár óráig tart.


Èn is pánikbeteg vagyok. A gyógyszernek nagyon rossz méllékhatása van, szóval duplán szebvedek...


19l

2013. szept. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez vashiány lesz szerintem, csináltass vértesztet!
2015. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!