Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek el vagyok hízva?...

Szerintetek el vagyok hízva? És tudnátok ajánlani valamit, hogy foggyak kb.10 kilót? (Mozgásra nincs igazán időm, mivel későn szoktam hazaérnia suliból, és még tanulni is kell, este meg fürdés meg ilyesmi, meg akkor már nem akarok mozogni)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, lány, 154 cm, 63 kg

2013. jan. 16. 18:36
 1/5 anonim válasza:
Kicsit erős vagy, de nem kövér. Ha nem tetszel magadnak így, akkor az étrendeden tudsz változtatni. Próbálj kevesebb kenyeret, édességet, stb. -t enni, vagy kerüld a szénhidrátokat ( de NE vonz meg magadtól)! :) Egyél több gyümölcsöt meg zöldséget, ha teheted. Amúgy ha hétvégén elviszed kicsit sétálni a kutyát, vagy egyedül sétálsz, úszol, vagy bármi más, még az is használ. :)
2013. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én 152 cm vagyok és 60-61 kg. Én 10 kilótól szeretnék megszabadulni, mert világ életemben 52 kg. voltam.. :(
2013. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

sok sikert hozzá :)

és köszönöm a választ :D

2013. jan. 16. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetemista vagyok. A fél életemet tanulással töltöm. Mégis mindig van időm mozogni. Arra van időd, amire szakítasz - ez az esetek 90%-ában igaz. Valószínűleg ilyen túlsúllyal nem is nagyon szeretsz mozogni, ezért nem is akarsz, ez van, ez nem gond. Az a gond, ha nem teszel ellene. Fél óra intenzív mozgás (mondjuk pont fürdés előtt) sokat számít. Nem kell eget rengetően nagy dolgokra gondolni. Pl csinálsz ilyen gyakorlatokat:

http://www.youtube.com/watch?v=F0mgGLzCqVk

Felülést, hasprést, lábemelgetéseket, guggolásokat, stb... Ennyi kb elég is. Plussz helyes étkezés, kevés szénhidrát, sok fehérje, zöldség, stb.

És igen, el vagy hízva. És ha most nem teszel ellene, ennél már csak rosszabb lesz.

2013. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne egyél szénhidrátot,kenyér,tészta,krumpli,rizs,cukros dolgok,és igyál sok vizet! A mozgásról meg annyit,hogy mind kifogás amit írtál! Menj iskola előtt futni,suli után és tanulás közben is biztos van egy fél órád! Döntsd el mi a célod,kibúvót keresni és rosszul érezni magad,vagy tenni is érte?! Hajrá
2013. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!