Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Édesapám 175 centi, anyukám...

Édesapám 175 centi, anyukám 158, húgom 160, bátyám 180 centi magas és én férfi létemre csak 165 centi ( 24 éves vagyok ), miért nőttem ekkorára?

Figyelt kérdés

2013. szept. 15. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos a postás a hibás.Amugy 24 éves létedre azért ha ilyet kérdezel,nem a magasságod a legnagyobb problema.Talán kamasz korodban aranytalanul termelodtek a ferfi nemi hormonok.Ilyenkor endokrinologushoz kell fordullj.Vagy mikor beléptél a változó korba túl hamar bezarodtok a porcosodasi csontok( ez esetben 15 éves korod körül már ekkora voltal) és 1 évig fejlődtél kb...Vagy csak simán rossz géneket örököltél.
2013. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyukád elég alacsony. tőle örökölted.
2013. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
15 éves korom előtt már ekkora voltam, de hamar megnőttem és átestem a pubertáson, már 12 évesen mutáltam (ekkortájt 150 centi voltam és 14 éves koromig nőttem 15 centit, utána megállt ).
2013. szept. 16. 00:10
 4/5 anonim válasza:
Készülj fel a sok elutasításra a nők felől. Én ugyanígy voltam. 16 éves korom óta nem nőttem, azóta 170cm vagyok a legalacsonyabb.. Ez egy átok ekkorának lenni, szinte mindenki magasabb tőled, még a nők is magassarkúban...
2013. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nekem van barátnőm! 160 centi magas, nem igazán volt bajom ezzel. Több barátnőm is volt már a mostani előtt, mondjuk nem voltak magasak. Amúgy nem ez a bajom, csak mindenki nagyobb a családban, engem a genetikai dolog izgat ebben, hogy mitől és hogyan lehet ez.
2013. szept. 16. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!