Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek unalom ellen?

Mit tegyek unalom ellen?

Figyelt kérdés

Egyébként 12 éves vagyok

Mert már nem tudok mit kitalálni


2008. júl. 3. 10:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%

Azt nem írtad, fiú vagy-e vagy lány, de amit én ajánlok, végülis egy uniszex dolog. Olvass, sportolj!


Sajnos a mai fiatalság kapható az olvasásra, pedig nagyon jó könyvek vannak, amik biztosan tetszenének, ha nem ódzkodsz a kezedbe venni. Ha érdekel, írok párat..

2008. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és írhatsz mert amúgy szeretek olvasni de...elég sok könyv nem tetszik:(
2008. júl. 3. 11:45
 3/29 anonim ***** válasza:
97%

Én is az olvasást javaslom, persze nem a kötelező olvasmányokat, vagyis nemcsak azokat. Könyvtáros segítségét kérheted, hogy melyek a mai ifjúsági sikerkönyvek.

Rajzolj, vagy barkácsolj valamit, esetleg hallgass zenét, vagy nézz Dvd-t. Én ennyi idős koromban szerettema barátaimmal is lógni, velük gyorsan megy az idő.

2008. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Én internetezek ha unatkozom, vagy elmegyek biciklizni a környékre. Olyankor akár 10km-t is tekerek, ha nem többet. Én is szívesen olvasok, manapság egyre nagyobb divat is, meg az általános műveltségnek, tájékozottságnak sem árt.
2008. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%

Az első hozzászóló vagyok, nagyon örülök, hogy szeretsz olvasni! :)


Akkor ajánlok pár könyvet, nézz be a könyvtárba, biztos megtalálod őket.


Ha egy egyszerre szép és szomorú regény érdekel, akkor javaslom Wass Albert: A funtineli boszorkány című művét. 3 kötetes, de nem kell megijedni, mert egyik kötet sem vastag. Ebben gyönyörű (de nem unalmas) tájleírások vannak, valamint szerelmi és misztikus szál egyaránt, gyönyörű, érthető irodalmi nyelven írva.


Ha az ironikus, humoros olvasmányokat kedveled, akkor Rejtő Jenő: Piszkos Fred, a kapitány című regényét ajánlom. Ez sem hosszú, nincsenek benne hosszas leírások, pörög a cselekmény, és sok-sok humor van beleszőve.


Ha lányregény-párti vagy, akkor Szabó Magda: Abigél. Egy 14 éves lányról szól, akinek a háború miatt intézetbe kell mennie, ahol nem igazán fogadja be a többi lány, ráadásul ott a titokzatos Abigél, akiről senki sem tudja, hogy kicsoda...ez egyszerűen izgalmas, fordulatos regény.


Egyelőre ennyi, remélem, valamelyik szimpatikus neked!

2008. júl. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
29%
maszturbálj:DD
2010. febr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
66%
Utolsó kommentező:Ez nem volt valami értelmes,egyrészről,másrészről mégcsak mulatságos sem. Én is 12 éves vagyok én nem javaslom, a tv-t mert nagyon idegesítőek.Szerintem ha el is akarod terelni a figyelmed vegyél egy mp3-at és hallgass zenét.
2010. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
54%

Ugyanaz vagyok.Ha megvan a zene csak egy zenét hallgass, próbáld kivenni a szavakat,ha amerikai vagy angol zenét halgatsz próbállj meg megérteni néhány szót.Ez jó móka.Ha nem tetszik tényleg olass. Jaquelle Vilson-t,Stephenie Meyer-t,Meg Cabott-ot.Ők akik igazán jó könyveket írnak.Esetleg beszélgess valakivel.A mostani időkben inkább elakarom terelni a figyelmem, ha esetleg akarsz beszélgetni itt az e-mailom,megadom az msn-t:

s_bella@freemail.hu

2010. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
71%
en is 12 vagyok de nezd a horoszkopodat nezd a rubit az rtl-n
2010. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
Én amikor unatkozok akkor vagy játszok valamit unásig, vagy lógok a neten és zenét hallgatok vagy össze-vissza elképzelem, h milyen lehet a jövőm mi lesz a munkám, hogyan nézek ki stb.
2010. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!