Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek az unalom ellen?

Mit tegyek az unalom ellen?

Figyelt kérdés
Régebben és mostanában is( csak mostanában nem annyit) ha unatkoztam kimentem a hűtőhöz és kiettem belőle sok mindent. De lelki okok miatt is próbáltam az ételbe folytani a bánatomat. ( szeretethiány ellen) Sajnos sikertelenül mert hiába ettem attól nem lett jobb. Próbáltam lefoglalni magam de akkor is kimentem enni.
2011. ápr. 25. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
velem is ugyan ez van :S
2011. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj Baby:)


Annyi mindent lehet csinálni, tanulj rajzolni, tanulj matekot, tanulj meg fotózni, tanulj meg gitározni, vagy szájharmonikázni :)


A lényeg, hogy mindíg motiváld magad különben csak elszalad melletted az élet. Ha meg ingerszegény környezetben élsz putri faluban ahol semmi sincs és mindenki csak azt lesi, hogy mit csinál a másik akkor jobb ha elköltözöl onnan, vagy kevesebb időt töltesz otthon, max aludni jársz csak haza. Városban az a legjob kivéve a panelt mega társasházat, hogy senki sem ismer senkit, és többnyire nem is foglalkoznak egymással.

Én egy éve jöttem fel pestre, és még a szomszédokat se ismerem.

2011. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
rajzolj,fess,hallgass zenét,sétálj,tanulj
2011. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

7 évesen azt mondtam:

- Unatkozom.

-Unatkozni csak a hülyék szoktak- mondta Édesapám

Azóta, noha sok év telt el, nem unatkoztam, soha.


Remélem tudtam segíteni.

2011. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
takaríts, dekoráld a szobádat, táncolj dübörgő zenére, szerkessz képeket, feküdj ki napozni, ápold a tested, tornázz
2011. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Keress valamilyen hobbit. Varrj, hímezz, horgolj, tanulj meg főzni, sütni, egy hangszeren játszani, járj énekkarba, kirándulni, kreatív kézművességet (szalvéta technika, üvegfestés stb.) járj el táncolni vagy tornázni. Olvass, fuss, bicajozz stb.


Ne otthon légy!

2011. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ültess virágokat ^^
2011. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
selejtezd ki a ruhásszekrényed tartalmát
2011. ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
jaj en is ugy unatkozok..es ettem rengeteget,de mar az sem hat,faradt vagyok,nincs kedvem semmire..ha barmit is csinalok .. unalmas..zongorazok ,de az egy plusz feleloseg,mert a tanar elott nem jelenhetek meg semmivel.szoval mar ezis faraszt.. kivagyok.. rajzra is jarok,mert gondoltam lefoglal,de olyan hulye a tanar... en sem tudom igazan ,h mar mit csinaljak... es plusz hogy most egy csomo problemam van es nem tudom mar mit csinaljak..
2011. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is tanulj valamilyen hangszeren,..ezek a naopzas ...ugy kene ,h valakivel.. mert egyedul olyan... unalmas :)). ok,h most feltalalod magad,de madj am is megunod azt amit csinalsz.. vagy nem tudom..de en sem latom a kiutat..

idovel miden jobb lesz..


(elozo)

2011. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!