Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnám teljesen eltünte...

Hogyan tudnám teljesen eltüntetni magamból a feszültséget?

Figyelt kérdés

Egyszerűen olyan emberek vesznek körül, akiktől állandóan ideges leszek, legszívesebben gyomorszájon rúgnám mindegyiket. Próbálkoztam több sporttal is és nem jött be. Csak lefáradtam, de az egyre gyűlő feszültség bennem maradt.

20/L



2013. szept. 17. 18:22
 1/7 anonim válasza:
Kerüld el ezeknek az embereknek a társaságát, próbálj olyan dolgokat csinálni amik boldoggá tesznek.
2013. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Amado atya ***** válasza:
Igyál valami erőset, és/vagy masztizz sokat.
2013. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1: Napi 8-10 órát velük kell töltenem. Kerülöm a társaságot, de sajnos akár akarom, akár nem velük kell lennem.
2013. szept. 17. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:

masztira gondoltam én is.

a legjobb feszültséglevezető.

2013. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tanuld meg elkerülni őket, ill. tanulj meg feszültséget kezelni. Jóga, úszás, mandalafestés, naplóírás. Nem maszturbációval kell minden feszültséget csökkenteni, mert az oltári baromság! Ha bármi bajod van, akkor nem elaborálsz, hanem rögtön magad alá nyúlsz?


Azon gondolkodj el, hogy miért váltanak ki belőled ilyen indulatokat és miért nem vagy magad képes megvédeni magadat ettől a feszülstégtől?


Végső soron akár pszichiáterhez vagy pszichológushoz is fordulhatsz ez ügyben. (Gyk: nem hülye az az ember, aki hozzájuk fordul, hanem csak lelki gondja van - olyan lelki gondja, amit már nem tud megoldani egyedül. A hülyéket nem lehet kezelni.)

2013. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó mivel szexuális úton is problémáim vannak, elmentem egy szexológushoz és ez a "pozitív" élmény arra vezetett, hogy többet ne menjek ilyen jellegű szakemberhez. Nem emngem nézett, hanem a tünetemet. Majdnem 10 000 Ft-ot kellett neki átadnom annak fejében, hogy semmit nem mondott, ami használható lenne.
2013. okt. 6. 16:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a bajod, hogy régóta hiányzik a teljes családi élet az életedből, nélkülözöd a meghitt pillanatokat, nincs családi, feszültségoldó beszélgetésekben részed. Ott vannak körülötted az emberek, de magányos vagy közöttük. Sokat foglalkozol önmagaddal, és a vágyaid meghaladják a lehetőségeidet, ám te önmagadban keresed a bajt. Ettől vagy feszült. F.D.
2013. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!