Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan vezethetném le a...

Hogyan vezethetném le a feszültséget?

Figyelt kérdés
Mostanában azt vettem észre magamon ,hogy egyre többször idegeskedem és ez most már a vérnyomásomon is meglátszik. A fejemben is egyre nagyobb a zűrzavar.
2012. aug. 23. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
általában a sportot szokták erre javasolni. Ha érzed, hogy felmegy a pumpád, menj el fuss egyet, vagy úszni, az szerintem tök nyugtató, vagy kondizni, vagy meditálj...
2012. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Futás esetleg?
2012. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
futással már probálkoztam azzal csak az a baj ha abba hagyom akkor nehéz az újrakezdés, az úszáson gondolkodom lehet ,hogy elkezdem szeptembertől, a jógával az a baj ,hogy nem tudok egyszerre egy dologra koncentrálni(mindig valami más jár a fejemben).
2012. aug. 23. 10:07
 4/12 A kérdező kommentje:
nem tudok kikapcsolodni :(
2012. aug. 23. 10:07
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Naplóírás, sport, meditáció.

Ha egyik sem, akkor pszichiáter vagy pszichológus.

2012. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
74%
Szex!
2012. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
vegyél egy boxzsákot,vagy ha ven tesód azt verd,nekem ez segít,akármilyen erőszakosnak is tűnik,mármint nem a tesós,azt csak viccből mondtam,mielött még megtennéd :) kérj szülinapodra,vagy akármilyen alkalomra egy boxzsákot,akkor használod amikor csak akarod,plussz nem kell érte óránként fizetni,mint ezekért a jóga meg kondi izékért ;)
2012. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Danna99 válasza:

Menj el futni! Vagy hanem szeretsz vegyél egy box-zsákot és püföld azt nekem is van és beválik!

Vagy ha nem akarsz venni mnj el edzőterembe ott is szokott lenni!

2013. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
MÉRTÉKTELEN H O K I
2013. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem kezdj el zenélni! Több mindenre kell figyelned, ezáltal nem fogsz figyelni a feszültségre. Én is így tettem tavaly, azóta egész jól nyomom az ipart :)
2013. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!