Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy én elmegyek...

Miért van az, hogy én elmegyek valahova és pár perc múlva érzem, ahogy beakarok aludni, meg le akar a szemem csukódni, meg ilyenek?

Figyelt kérdés

Iskolában, meg most orvosnál is tapasztaltam ezt, mikor sorban álltam. Egyszer csak ilyen fáradt közérzet jön rá a szememre, meg a homlokomra, és inkább becsukom, mert nagyon rossz. De most hazajöttem és még mindig le vagyok ettől fáradva. Elég egy nap ennek elkezdődnie és onnantól hulla vagyok. Ez általában akkor fordul elő, ha mennem kell valahova, de amúgy nem szokott, ha itthon vagyok (megfigyeltem.

Az arcom környéke lefárad, főleg a szememnél, meg kisebb nyomó érzés van a homlokomnál, meg úgy legszívesebben aludnék olyankor. Ez mi?


2013. szept. 20. 11:09
 1/2 anonim válasza:
ne haragudj,nemtudok segiteni:C de ha ez nyugtat, velem is ez szokott lenni.!
2013. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Leírnál magadról privátban belső, vagy akármilyen tulajdonságokat, hátha van hasonlóság és az alapján?
2013. szept. 21. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!