Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ha valaki megmondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha valaki megmondja hogy egyelőre nem akar veled párkapcsolatot, de mégis mindenben úgy viselkedik, ahogy egy komoly kapcsolatban szoktak a pasik?

Figyelt kérdés
Pl minden nap hív, hiányzom neki, foglalkoztatja az életem, átölel, fogja a kezem az utcán, étterembe visz, gyengéd, stb. De ha rákérdezek mindig azt mondja, hogy nem tekint a barátnőjének mert nem vagyunk ehhez elég régóta együtt. 3 hónapja tart ez. Velem ilyet senki nem csinált soha, általában pár hét és eldől hogy most lesz e kapcsolat vagy sem. Nem szeret eléggé ahhoz hogy járjunk?
2013. szept. 16. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ja. Amúgy meg neked kellene a talpadra állnod és végre tisztáznod, te kapcsolatot akarsz, ha ő nem, akkor hagyjon békén, 3 hónap nem rövid idő, miért ne lehetne összejönni? Ne jöjjön kamu kifogásokkal.

Ha nincs kapcsolatban veled, d..ghat más csajokkal. Hát nem jó neki?

2013. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mikor rákérdeztem sürgetésnek vette. Nem dug más nőkkel állítása szerint, és sztem nem kamuzik mert esténként a telefonon/skypeon lóg hogy beszélgessünk, hétvégéken meg velem van.
2013. szept. 16. 09:47
 3/13 anonim ***** válasza:

És veled? :) Amúgy én mint nő ezt elfogadnám, ha velem se erőltetné a szexet, de érezném - mert érezteti - hogy tényleg komolyan gondolja velem. Minden ember más. Vannak akik azonnal összejönnek, de lehet úgy is csinálni, ahogy ő szeretné...

Ha neked ez nem jön be, le kell lépni.

2013. szept. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Miért ne szexelnénk? eléggé alapvető szükséglet
2013. szept. 16. 09:55
 5/13 anonim ***** válasza:
Hahaha de kapcsolat az nem... :) hahaha. Te tudod. Ha én szeretnék egy pasit, akkor járjon is velem, ha már szexre "használ". 2 hónap alatt eldönthetné, hogy akar-e járni. Na mind1, többet nem írok, azért én nem hagynám ezt tovább nyugodni.
2013. szept. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én épp egy ilyen ...."kapcsolatot" zártam, konkrétan az lett a vége, hogy megismerkedett egy másik nővel, és egyszer csak nem keresett többet. Hiszen elméletileg nem voltunk együtt, még szakítania se kellett. Valószínűleg nem szeret eléggé, akármit is mond és akárhogy is viselkedik. Ha azt mondja, nem vagy a barátnője, nyugodtan keresgélhet még melletted, de addig is van rendszeres szex, meg programok. Próbáld meg vele tisztázni, hogy neked ez így nincs rendben, mielőtt késő lenne.
2013. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
most dobtam ki, meg van döbbenve. Amúgy nem keresgélt mellettem, ez tuti, erre nem vagyok paranoiás.
2013. szept. 18. 09:33
 8/13 A kérdező kommentje:
Te hogy zártad le? Mert én még mindig nem tudom, hogy ez volt-e a helyes döntés, vagy csak még idő kellett volna neki.
2013. szept. 18. 09:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Ő hagyott ott, én nem tudtam lezárni időben, pedig kellett volna. Szerintem ha elmondtad neki, hogy miért dobtad ki, és mégse hajlandó kapcsolatra / nem keres azóta, akkor jó döntés volt.
2013. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Más okot mondtam neki, amin megsértődött, és nem beszél velem. Ha keresném sztem elhajtana :( de megpróbálom azért valamikor.
2013. szept. 20. 07:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!