Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sos! Mitol lettem ilyen...

Sos! Mitol lettem ilyen rosszul? Lefekudjek vagy nem jo otlet?

Figyelt kérdés
Szoval delutan sok almat ettem es hanyingerem lett tole meg olyan furan megfajdult a hasam. Estere a hasam elkezdett korogni, de hanyingerem az volt. Meg meg is voltam ijedve mert rettegeka hanyastol. Viszont a hanyinger ellenere viszonylag jolesett az etel. Csak piritost ettem aztan vettem be emesztessegitot, hogy nehogy visszajojjon. Utana a gyomrom jo lett de megint rettento hanyingerem lett. Azthittem elhanyom magam. Rettentoen feltem. Most valahogy megkivantam a ropit mondom ragcsalok meg ugyse fekszek le de a 2. Szal utan mar le se birtam nyelni. Es most az elobb mikor bofogtem mintha feljott volna valami. Nem akarok hanyni mar itt sirok. Nem birooom. Egesz delutan ota azpn szorongok, hogy ne hanyjak. De megis mito van meg ilyen hanyingerem? Mit tegyek? Vagy fekudjek le es probaljak aludni? Elore is koszonom!
2013. szept. 22. 00:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja amugy vacsora utan minden oke volt majd ra kb. Egy orara telinek ereztem a gyomrom. Lehet hogy ez az egesz dolog psziches? Igazabol amit ettem az ket alma utana lettem rosszul. Utana mikor ehesnek ereztem magam akkor ettem egy kis haztartasi kekszet majd kivittem a kutyat setalni. Utana hazajottem megettem en hulye egy almat nem is tudom minek. Majd a piritost es ennyi.
2013. szept. 22. 00:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet. És azt javaslom, hogy hánytasd meg magad. Lehet, hogy nagyon rossz, senki nem szeret hányni, ezt elhiheted, de jobb lesz.
2013. szept. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem akarsz hányni,akkor igyál kis meleg teát./legjobb lenne a menta/Vegyél be még egy bogyót és próbálj megnyugodni.
2013. szept. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Senki nem szeret hanyni csak en mar annyira felek tole, hogy ez betegseg. (emetofobia). En azt nem birom ki..
2013. szept. 22. 01:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Mar ma vettem be ket dipankrint tobbet nem szabad. De teat iszogatok. Koszonom!
2013. szept. 22. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!