Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most így menjek suliba vagy ne?

Most így menjek suliba vagy ne?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a torkom,meg a fejem,és beszélni meg nyelni alig tudok és sokszor elmegy a hangom beszéd közben..Meg annyira gyengének érzem magam:/..Most mértem lázat és 37,5..Picit náthás is vagyok de az nem vészes. De apukám azt mondja menjek el suliba mert "ez még semmi". Én alapból menni akartam,mert már tegnap nem voltam jól de azthittem kialszom :)..Meg nemszeretek kihagyni napokat,de..7 óránk van mindennap és magamat ismerve nap végére csak rosszabbul lennék.Menjek el orvoshoz vagy suliba? 15/L
2013. szept. 24. 06:40
 1/7 dumph98 válasza:
Menyj el suliba és ha rosszabbul leszel max hazakéredeketsz. Ha ez megtörtént menj el az orvosodhhoz és úgy is max 3-4 napra fog kiírni.. Tuti azt fogja mondani, hogy ágynugalom és meleg citromos mézes tea, meg biztos felír mellé köptetőt is :)
2013. szept. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább orvoshoz menj. Lehet egy-két nap pihenés és túl vagy rajta. Jibbulást!
2013. szept. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Remélem az orvos felé mentél és nem suliba. Komolyan döbbenten állok azok előtt a szülők előtt, akik ilyen állapotban a suliba engedik a gyereket (nyilván feltételezem, hogy a gyerek nem sulikerülő és nem kamuzik a betegséggel!):

1. fertőzi a többit

2. de ha már az előző nem érdekli annyira, legalább az érdekelhetné, hogy a gyerek szarul van. És igenis ebben az esetben többet ér 2-3 nap otthon akár szülői igazolással, sok vitaminnal majd ha nincs javulás, vagy belázasodik akkor doki.

2013. szept. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha elmész iskolába valószínűleg romlani fog az állapotod. Ilyenkor nem szabadna mászkálni,max. az orvosig,aztán fekvés. Ráadásul a többieket is fertőzöd.
2013. szept. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazából nem is szabadna iskolába menned fertőzésveszély miatt.

Pár nap pihenés ha mákod van megoldja. (nyáron volt hasonló nekem is, így indult az is a vége majdnem 3 hét táppénz és egy jóféle tüdőgyulladás lett 38 fokos lázzal)

2013. szept. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Nem mentem suliba,most értem haza az orvostól,péntekig kiírt.:/

2013. szept. 24. 08:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyógyulj! :)
2013. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!