Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányinger, gyengeség, fáradtsá...

Hányinger, gyengeség, fáradtság mire utalhat? Kérlek olvassátok el! 24/L

Figyelt kérdés

Nem vagyok terhes.


Viszont pánikbeteségre szedek antidepresszánst és xanaxot már 10 hónapja,lehet hogy kezdek kilenni tőlük?


Tegnap este olyan mélyen elaludtam,hogy nem ébredtem fel arra,hogy a párom fél óráig dörömbölt az ablakon, rugdosta az ajtót, mert belülről bezártam ( nem akartam elaludni, de a xanax kiütött), ott csörgött a telefon a fejemnél, de arra sem ébredtem fel fél órán keresztül.


Ez normális ha ennyire mélyen elalszom? Ezek a gyógyszerek okozhatják a folyamatos fáradtságot?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. szept. 24. 10:33
 1/1 anonim válasza:
Hát nem hangzik túl normálisnak.. Ha a mellékhatások között szerepel, akkor tuti attól van, de szerintem az a legbiztosabb ha mihamarabb felkeresed az orvosod, aki felírta a gyógyszert.
2013. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!