Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti szerettek szellenteni?

Ti szerettek szellenteni?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, hogy igazából utáljuk a pukizást, mert többnyire rosszkor jön ránk, és sokszor nehéz visszatartani, és ha vissza is tartjuk jönnek a fura hangok belülről, de amikor az ember egyedül van és úgy teheti kénye kedvére, ti azt szeretitek? Szerintem alapvetően, ha nem szab neki gátat az illem, akkor nagyon jó érzés...
2013. szept. 27. 18:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
25%
Ez meg milyen elmebeteg egy kérdés? Remélem egyszer rád jön amikor nem kéne.
2013. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha tehetem, nem tartom vissza, mivel az nem egészséges. A fingás egy természetes dolog.
2013. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem pontosan értem mi ebben az elmebetegség...csak ez nagyon tabu téma, személyesen senkitől se kérdezném meg, dehát erre van ez az oldal...Amúgy pont azt írtam, hogy amikor lehet akkor jó érzés, nyilván amikor nem kéne akkor a legutálatosabb dolgok egyike...
2013. szept. 27. 18:39
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek fingani. Csak akkor tartom vissza, ha zárt térben vagyok másokkal. Kivéve itthon, itthon nem tartom vissza soha. Az utcán is elengedem, ha nincsenek közel emberek. Nagyon egészségtelen visszatartani.
2013. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ez jöjjön ki, mint az orvos. ;)
2013. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem mert budos. D:
2013. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A szagától eltekintve szeretek pukizni, mert megkönnyebbülök. És tényleg inkább ez jöjjön ki, mint az orvos, ahogy az egyik válaszoló is írta.
2013. szept. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a szagát is szeretem. Mármint nem kell szagolgatni, de ez teljesen természetes testi folyamat. Az egészséges ember, egészségeset fingik.
2013. szept. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is szeretek. Csak azt utálom, ha társaságban vagyok, mondjuk házibuliban egész éjjel és hajnalig szenvedek. Odébb kell állnom, ha fingani akarok. És ha megvolt, akkor jön a következő... A végén meg már annyira fáj a hasam is, meg annyira kell, hogy instabillá válok, tehát egy erősebb mozdulat és durrrr kijön. Pont múlthéten voltam ilyen helyzetben. Kegyetlen volt. Nem mertem megmozdulni sem, a többiek meg ugye tök csendben beszéltek hozzám, éppen nem szólt a zene is... Fogalmuk sem volt, mit érzek legbelül. :DD


De amúgy a fingás vicces szerintem. Én röhögök, ha valaki befingik.

2013. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*éppen nem szólt a zene sem
2013. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!