Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Két hónapja van párom. Ha...

Két hónapja van párom. Ha nála alszom (csak alvásnál tartunk) akkor este és éjjel többször ki kell mennem wc-re. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Napközben nincs semmi gond és ha itthon vagyok akkor sem. Ha nála töltöm a napot akkor délután/este kezdődik, van hogy 20 percenként érzem, és sokat is pisilek. Ez pszichés lehet? (még nem voltam fiúval)
2013. szept. 29. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor vele vagy nem isztok egy kicsit többet,mint szoktál?
2013. szept. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
túl sok a stressz, az idegesség, mert még nem voltál ugye fiúval
2013. szept. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem iszom többet nála, sőt! Már előre tudom hogy ez lesz így nem is nagyon iszom.

Nem siettet, sőt megértő, de lehet hogy félek? Ezért? De nem erőltet, ezért nem értem :-(

2013. szept. 29. 09:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Alvásnál azért tovább mentünk, de csak addig amíg én is szeretném. De közben is ki kell mennem.
2013. szept. 29. 09:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ott hidegebb van, és arra vagy érzékeny. De amúgy a szexuális izgalomtól is szokott pisilni kelleni...
2013. szept. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az igaz, hogy ott kicsit hidegebb van.

2013. szept. 29. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!