Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintem nagyon érdekes,...

Szerintem nagyon érdekes, érzés, mi lehet ez? Bővebben alul

Figyelt kérdés
I. éves egyetemista vagyok .. tavaly érettségiztem, olyan középiskolai osztályközösségem volt, amit nem igazán kedveltem, nem éreztem a suliba jól magam.. de tavaly volt a szalagavatónk..akkor ugyéreztem kicsit összerázódott az osztály,(bár hálát adtam az istennek h végre leérettségiztem és nemtalizok már senkivel) és amit a szalagavatónkra készültünk, és az egész ünnepség valami feledhetetlen volt! Ha visszagondolok a szalagtűzőmre, elkap a sírás, pedig eltelt éppen most egy év, és nemcsak emiatt, hanem az volt eddigi életem legszebb korszaka... rengeteget álmodok erről az időszakomról, sokszor sírok, és ha meghallom azt a zenét, amire előadtuk kis "alkotásunkat" elönt a dejavu érzés, végigráz a hideg, és egyszerre tör elő bennem a boldogág, és az óriási szomoruság, és annyira de annyira átélném az akkori pillanatokat .. a múlt évből azt a néhány hónapot ... normális dolog ez? :) olyan érzés önt el, mint egy szerelmi csalódás után ált. az embereket, amit nemtudnak az idő után sem kiheverni ... rem sikerült megértenetek, és tudtok véleményt irni :)
2009. nov. 7. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
16 éve érettségiztem.Borsózik a hátam,ha rá gondolok:)Jó értelemben.
2009. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, értem amit leírtál. :)

Én most fogok érettségizni, a mi osztályközösségünk egy nagy 0... szóval az osztályt nem fogom megsiratni, de van két olyan tanár a suliban, mintha a szüleim lennének, nagyon szeretem őket, nagyon fognak hiányozni! Nem tudom mit csináljak..nem akarom megszakítani velük a beszélgetést :S Nah mindegy, amúgy mindenki szerintem visszasírja a középsulis éveket, még akkor is, ha az osztály nem olyan, de vannak olyan pillanatok, amiket nem lehet elfeledni sosem. :)

2009. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az utolsó év a legszebb, mégha nemis jó az osztályközösség .. :) régen ugyvoltam vele, h csak legyek túl rajta, elfelejtek mindenkit(azosztályunkba sokvolt a ribi, nah meg engem sem szerettek annyira..) és végre jön az egyetem, amiket sokat a legjobb éveknek mondanak, de nagyot tévedtem, igazság szerint nemérzem jól magam ott ahova most járok, lehet ezért is sirom vissza a régi időszakomat ... viszont komolyan bármit megadnék hha visszapörgethetném az időt egy évvel ezelőttre... :( :)

a ballagásunk már húzósabb volt, azt annyira nem éreztem át, bár fura volt utána, ugyéreztem h már nemtartozom sehova hiszen belépek a nagybetűs életbe, távol a családtól, új környezet stb... nemis jóh most, ujra lennék középiskolás, és laknék a szüleimmel:( .. sz*rdolog, nemérzem magam érettnek ehez, pedig már 20 vagyok :S

2009. nov. 7. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezem: Egyetemen jó a közösség a csoportban? Kolis vagy vagy albérletes? Netán egyik sem? Mondok neked valamit. Ha az egyetemen jó barátokra lelsz és jól érzed magad, kihasználod azt a pár évet amit még tanulással tölthetsz, na meg bulikkal, :) akkor diploma után nem az érettségit fogod visszasírni hanem az Egyetemet. Hidd el nekem. :) Tapasztalatból mondom.
2009. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!