Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet csak bemesélem magamnak,...

Lehet csak bemesélem magamnak, hogy leukémiás vagyok! Bevan dagadva bal oldalt a nyirokcsomóm, vagyis legalább is úgy érzem és szerintem az! Néha fáj picit a bordám alatt is! Kezdem azt hinni tényleg az vagyok! Nagyon rossz érzés! Szerintetek? =/

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A leukámiának egészen más jelei vannak. A nyirokcsomó megdagadása sem egyértelmű tünet. Menj el inkább az orvoshoz, ne állíts fel öndiagnózist.
2009. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nyirokcsomó duzzanat, az nem leukémia. bordádnál meg lehet szimplán beszorul a levegő néha. menj orvoshoz.
2009. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nyirokcsomók bármilyen banális fertőzéstől megdagadhatnak. A leukémiának a legfőbb tünete az állandó fáradtság. Szomszédunk vejénél diagnosztizáltak nemrég leukémiát, őt azért vizsgálták ki, mert a munkahelyéről a negyedórás gyalogúton hazafelé annyira elfáradt, hogy a sarokról haza kellett telefonálnia, hogy menjenek érte, mert nem bír továbbmenni.
2009. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább hipohonder vagy, nem leukémiás.

Nnekem sajnos leukémiás volt a testvérem, és abszolút nem ilyen tünetei voltak.


Hogy megnyugtasd magad, a legegyszerűbb, ha csináltatsz egy nagyvérképet, a leukémia vérből egyértelműen kimutatható betegség.

2009. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha leukémiás vagy, akkor azt a véreredmény kimutatja. Menj el háziorvoshoz, aki beutal egy vérvételre, ott minden kiderül.
2009. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem leikémiás vagy, hanem hipochoder. a leukémiának sokkal összetettebb tünetei vannak. de ne olvass utána, mert utána magadnak fogod képezni a tüneteket. hogy végre megnyugodj, menj el a háziorvoshoz és kérj beutalót vérvételre. abból majd meggyőződhetsz, hogy nincsen semmi bajod.
2009. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
menj el vérvételre és megmondják
2010. nov. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!