Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen izület (izom, bár...

Milyen izület (izom, bár inkább izület) erősítő vitaminok/ásványi anyagok vannak? Azok mely növényekben/ételekben találhatóak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy mi a fájdalmad oka.

hány éves vagy, miért fájnak az izületeid?


magnézium jó erre, meg persze az egészséges étrend. húsok meg zöldségek. semmi kenyér, semmi tészta

2013. okt. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát na igen, az egészséges étkezés most nem igazán jött össze. Röviden aug. közepén kórházba kerültem, egy hétig nem ettem, és onnan, ilyen tök ritka bélbetegségek meglétével ijesztgetve engedtek el. Ami mellé adtak gyomor- és bélkímélő étrendeket is amit követni kellett nagyjából, és az lett belőle h másfél hónapja kenyér-tészta-krumpli-répa-néha hús-máj kúrán vagyok. Most lett vége az utolsó kivizsgálásnak és csodák csodájára nem valami ritka betegségem volt, csak egy mezei vakbélgyulladás, ami ráment a vékonybeleimre is (mmint a félreértés elkerülése végett kellemetlen volt az is rendesen).

És én erre a "diétára" gondoltam h gondokat okozott, mert tisztában vagyok vele h vitamint és egyéb anyagokat nem ettem, szóval most h visszatérhetek nagyjából a "rendes" étrendemre szeretnék valami nem is kiegészítést, csak h miket egyet ami segít legalább ezt helyreállítani gyorsan.

De akkor a magnézium az izületet is erősíti? Asszem válaszoltam mindenre 22/L

2013. okt. 1. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!