Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van még mindig hőemelked...

Miért van még mindig hőemelkedésem?

Figyelt kérdés
Már múlt kedd óta itthon vagyok,mert garatgyulladásom van.Ma kell visszamenjek az orvoshoz,de egyébként már szinte teljesen jólvagyok a torkom kicsit se fáj,nemvagyok náthás (mert nagyon az voltam) meg semmi olyasmi ami eddig volt. Csak annyi,hogy hőemelkedésem még mindig van, 37-38 között,napközben csak 37,3 körül de estére meg felmegy 37,8ra is. De miért? Már tegnap is jól voltam,sőt tegnapelőtt is de még is ez van... Még mindig picit gyengének érzem magam de más bajom nincs. Ez normális így?:( Az orvos már hétfőn aztmondta hogy már szinte teljesen elmúlt a garatgyulladásom csak mivel még lázam volt nem mehettem suliba. 15/L
2013. okt. 2. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jól érzed magad, de talán még nem múlt el teljesen a gyulladás. Ezt jelzi a hőemelkedés.
2013. okt. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!